ذهن شکوفا

ذهن شکوفا

نسخه ۱.۰.۱
۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۹۸۲
کیلوبایت
حجم

نرم افزار حاضر ترجمه کتابی است با عنوان Prosperity Mind اثر رندی گیج. که در آن نویسنده به شرح واقعیت ها و رمز و رموز موفقیت با داستان های واقعی می پردازد. زماني كتاب که "think and grow Rich" منتشر شد مردم مجذوب قدرت تفكر براي انجام كارهاي بزرگ شده بودند. حال رندی گیج خيلي از قفل هاي هاي بسته را باز مي كند ومي آموزد كه چگونه براي شكوفايي تان برنامه ريزي كنيد. در اين كتاب راز گشا، رندي گيج مي آموزد كه چگونه بر روي ذهن ناخود آگاهتان برنامه ريزي كنيد و از حالت خاموشي و غفلت به سوي شكوفايي و روشنايي متفكرانه قدم برداريد. در اين كتاب، مطالب زير را مي آموزيد:
چگونه عوامل موفقيت را كشف كنيد كه حتي باعث پس رفت هم مي شوند؛
5 عبارت متداول كه احتمالا هر روز استفاده مي كنيد،و بصورت ناخود آگاه باعث شكست مي شود؛
چگونه "قانون خلا" را تمرين كنيد تا بهترين ها را به سمت خودتان جذب كنيد؛
يادگيري تكنيك هايي تا هر آنچه را كه مي خواهيد، تصور كرده و به واقعيت تبديل كنيد؛
و اينكه چگونه مي توانيد بر روي ذهن ناخودآگاهتان برنامه ريزي كنيد تا ثروتمند شويد!

بيش از 15 سال است كه رندي گيج در تغيير افكار منفي و تبديل آنها به انگيزه و پشتكار، به مردم كمك مي كند. داستان رندي كه در سن نوجواني از سلول انفرادي آزاد مي شود و بعد تبديل به يك بيليونر خود ساخته مي شود، در تمام دنيا معروف است.
غلبه بر ترس ،اعتياد و شرايطهاي خاصي و بي همتايي كه رندي داشته است نشان مي دهد كه بي چون و چرا او يك كارشناس و متخصص است كه آنها را تبديل به پيروزي وموفقيت كرده است. داستان او و راهي كه او پيش گرفته ، قدرت واقعي ذهن و تفكر را در مقابل عوامل بيروني نشان مي دهد.


 


در راستای همین موضوع ما کتاب پیشنهاد شده توسط رندی گیج را ترجمه کرده و در اختیار شما قرار دادیم، منتظر نظرات شما عزیزان هستیم. لینک برنامه: https://cafebazaar.ir/app/com.AsAMan.thinketh?l=fa

logo-enamad logo-samandehi