مرورگر ایکس | سرچ گوگل با سرعت نور!

مرورگر ایکس | سرچ گوگل با سرعت نور!

نسخه ۱.۶.۳۷۰۰۴.caferelease
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

xBrowser | مرورگر ایکس | سریع ، سبک ، نامحدود و ایمن

دوست عزیز ،‌ اکیدا توصیه میشود اپلیکیشن " بشکن " بعنوان یک مکمل برای مرورگر ایکس رو حتما قبل از دریافت این برنامه کاملا رایگان از بازار دریافت کنید و تمام محدودیت های اینترنت رو کاملا رایگان بشکنید:

https://cafebazaar.ir/app/com.abolpv.beshkan

براحتی و با چند کلیک در تمامی موتور جستجو های موجود جستجو کنید ، بین صفحات پیشمایش کنید ،صفحات باز را کنترل کنید و در نهایت از استفاده از این مرورگر فوق العاده لذت ببرید.

از ایمن و سازگار بودن وبسایت ویا صفحات با تلفن همراه خود براحتی آگاه شوید ، تنها کافیست به رنگ قفل مرورگر توجه کنید ، همچنین با یک کلیک بر روی همین قسمت تمامی اطلاعات مربوط به مجوز ها و دسترسی های وبسایت را بررسی و مدیریت کنید!

از پیشنهادات هنگام تایپ عبارت جستجو استفاده کنید و سرعتتان را چند برابر کنید! موتور جستجو خود را تغییر دهید! نیاز نیست برای اجرای این مرورگر کلی از منابع سخت افزاری و رم دستگاه خود استفاده کنید! این مرورگر (با حجم کمتر از 3 مگابایت) سبک ترین مرورگر مدرن جهان است!!

طراحی متریال دیزاین ، سازگار با اندروید نسخه 10 و نسخه R ، کاملا واکنشگرا و بومی NAVITE ، امکان جابجایی نوار جستجو از بالا به پایین بر حسب عادت شما! قابلیت جستجوی ایمن، امکان مدیریت و محدود سازی دسترسی مکان ، کد های جاوا اسکریپت و کش مرورگر

حریم خصوصی بی حد و مرز! قابلیت LookLock به منظور جلوگیری از دسترسی سایر اپلیکیشن ها و سرویس های تلفن همراه به صفحات و داده های مروگر با رمزنگاری SHA-1 و SHA-256 ، مدیریت و کنترل حرفه ای کوکی ها ، قابلیت تنظیم مرورگر مجزا و تنظیم موتور پیشنهاد مجزا!!!!

قابلیت باز کردن نشست جستجو بطور ناشناس ، اشتراک گذاری صفحات ، مدیریت صفحات مورد علاقه (بوک مارک) ، سیستم ذخیره و کاوش در سوابق پیشرفته ، قابلیت درخواست نمای رایانه ( دسکتاپ ویو )

قابلیت جستجوی کلمه یا عبارتی خواست در یک صفحه از وبسایت ، جدید ترین معماری نمایش صفحات و وبسایت های ایندکس شده ، کاهش مصرف دیتا در صورت استفاده از صفحات پیشنهادی ، قابلیت Don't Track  به شما کمک میکند تا وبسایت ها هیچ نشانه و اثری از داده ها و فعالیت های شما ذخیره نکنند.

و امکانات فوق العاده دیگر ، بزودی در بروزرسانی آتی...

logo-enamad logo-samandehi