اسطوره

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۲۹٫۶ مگابایت
نسخه 1.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بازی اسطوره در رده بازی های سبک پازلی (Puzzle) دسته بندی می شود که در آن بازیکن با حل پازل ها در یک بخش، اتفاقات مختلفی را در بخش دیگری رقم می زند.

در این بازی بازیکن در نقش قهرمان های اسطوره ای به جنگ با دیوان و هیولاهای شرور رفته و تلاش می کند تا با نابودی آن ها، شاهزاده خانم در بند شده سرزمینش را از دست جادوگر سیاه نجات دهد.

مکانیک بازی بسیار ساده و جذاب کار شده و کاربر به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار نماید.

اصل منطق گیم پلی بازی بر اساس یافتن سری های شبیه به هم از یک آیتم و اتصال آن ها به یکدیگر است. هر چه این خط اتصال طولانی تر باشد، قهرمان بازی قدرت بیشتری پیدا کرده و دشمنان خود را راحت تر از سر راه بر خواهد داشت.

سه نوع قدرت ویژه برای قهرمان بازی تعبیه شده که این قدرت ها با سه رنگ، سبز، زرد و بنفش مشخص شده اند که به ترتیب حملات ضعیف تا قوی بازی را تشکیل می دهند.

همچنین بازیکن می تواند با استفاده از سپر، که با رنگ آبی در بازی مشخص شده در برابر حملات دشمن از خود دفاع نماید. البته در این بین برای تامین خون از دست رفته بازیکن هم فکری شده و بازیکن می تواند با استفاده از قلب، که به رنگ قرمز در بازی دیده می شود، خون از دست رفته خود را بازیابی نماید.

بازیکن می تواند با انجام این بازی به سرزمین های مختلف با شرایط جوی خاص (جنگل، صحرا، غار، برف و...) سفر کرده و از موسیقی ویژه و گرافیک جذاب این محیط ها لذت ببرد.

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • پرداخت از طریق بازار
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

بازی ایرانی اسطوره، نجات شاهزاده خانم از جادوگر سیاه

اسطوره نام یک بازی ایرانیست که باید در آن با حل پازل ها به جنگ دیوها و هیولاهای شرور بروید و با نابودی آنها شاهزاده خانم رو از دست جادوگر سیاه نجات دهید. این بازی ساخت استودیوی بازی سازی میو گیمز می باشد که در کارنامه خود بازی های دیگری مانند فرماندهان، هزار سنگر و... رو هم دارد. در این نقد و بررسی میخواهیم با این بازی ایرانی بیشتر آشنا شویم، پس همراه من باشید :)