نه غیر ممکن

نه غیر ممکن

نسخه ۱.۱۸
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

تجربه یک بازی "باحال" و "فکری" را از دست ندهید.


"نُه غیر ممکن"  یک بازی بسیار سرگرم کننده  و فکری است که در آن شما هدفی ساده را دنبال می کنید یعنی رسیدن به عدد 9 (غیر ممکن!!!).


در این بازی جذاب، شما اعداد مشابه را از مسیرهای باز کنار همدیگر قرار می دهید و به عددهای بالاتر دست پیدا می کنید. هر چقدر در بازی بیشتر پیش میروی تعداد اعداد بیشتر می شود و نحوه چیدن این اعداد کنار هم به نبوغ شما بستگی دارد.


 با رسیدن به عدد 9 شماجزو اولین نفراتی خواهید بود که این بازی را به اتمام رسانیده اید.


ویژگی های بازی :


رابط کاربری جذاب


محیطی دوبعدی و زیبا


سه حالت مختلف بازی (زمان دار-عادی- چالشی)


موسیقی پس زمینه افزایش تمرکز از دکتر لی آر بارتل


ثبت و مشاهده رکوردهای افراد


امکان استفاده از قدرت های مختلف


تم های جذاب و مختلف


تقویت دقت، تمرکز و سرعت عمل


...


با  نظرات و انتقادات خود ما را برای بهبود این بازی یاری کنید.


برای مشاهده بررسی در رسانه ها اینجا کلیک کنید.


وبسایت : www.vandadgroupco.ir


کلمات کلیدی :


نه غیرممکن ، نه ، نه غیر، نه غیر ممکن ، ممکن، معمایی ، 2048 ، پازل ، چالش ، فکری ، ورزش مغز ، بازی ، باحال ، جذاب ، دانستنی ، سرگرمی ، هیجان ، ریاضی، بازی ریاضی ، عدد ، رکورد ، عدد ، اعداد

در رسانه‌ها

در بازی نُه غیر ممکن، تمرکز و دقت، دو عامل مهم برای ممکن ساختن غیرممکن ها

حتما تاکنون نام بازی ۲۰۴۸ به گوشتان خورده و یا حتی آن را تجربه کرده اید، بازی‌ای که شما با ترکیب کردن دو عدد مساوی به توان بالاتری از عدد ۲ دست پیدا میکردید و با این کار در تلاش بودید علاوه بر رسیدن به عدد ۲۰۴۸ (۲ به توان ۱۱) بتوانید به یک رکورد خوب دست پیدا نمایید. در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ بازی “نُه غیرممکن” برویم که با پیاده سازی مکانیزم کلی بازی ۲۰۴۸ و با افزودن خلاقیت هایی در قوانین و گیم پلی، سعی در انتقال یک تجربه جدید به بازیکنان ایرانی داشته است.

نقد و بررسی بازی نُهِ غیرممکن؛ ثابت کنید غیرممکن، غیرممکن باقی نمی‌ماند!

بازی های معمائی، سبک جذابی که ذهن بازیکن را درگیر خود میکنند و ساعت ها سرگرمی مفید را به او هدیه میدهند. در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ کالبدشکافی بازی “نُهِ غیرممکن” برویم. بازی که با الهام گرفتن از بازی هایی مثل ۲۰۴۸ سعی در طراحی یک بازی نسبتا یکتا داشته است. دانلود بازی غیرممکن در بازی نُهِ غیرممکن، شما شاهد یک گیم پلی ساده هستید که به کمک قوانین و قواعد بازی میتواند فکر و ذهن شما را برای ساعت‌ها به چالش بکشد. نحوه بازی به این صورت است که شما با انتخاب هر بلوک میتوانید با حداقل محدودیت آن را به مکان دیگری در خانه شطرنجی درون بازی منتقل کنید. اگر بخواهیم “حداقل محدودیت” را به صورت ابتدایی توضیح دهیم، باید گفت: تا زمانی که راهی برای جابه‌جایی وجود داشته باشد و بلوک دیگری مسیر را سد نکرده باشد، میتوانید یک بلوک را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید.

logo-enamad logo-samandehi