طلای سبز

طلای سبز

نسخه ۱.۴
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

دانلود نسخه جدید برنامه:

https://cafebazaar.ir/app/com.TB.GreenGold/

هدف از تهیه برنامه طلای سبز ارتقای دانش و سطح علمی باغداران پسته می باشد. امیدواریم که با استقبال و کمک شما عزیزان بتوانیم اطلاعات این برنامه را کاملتر و جامعتر کنیم.

طلای سبز از ۵ بخش اصلی به شرح زیر تشکیل شده

۱- آفات پسته:
در این قسمت آفات پسته معرفی شده است که شامل تصویر آفت، زمان مشاهده آفت،‌ مشخصات آفت، خسارات وارده، زمان مقابله با آفت و نحوه مقابله با آفت میباشد.

۲- بیماری های پسته:
در این قسمت بیماری های پسته معرفی شده است که شامل تصویر بیماری، مشخصات بیماری، عامل بیماری، علایم بیماری و نحوه مقابله با بیماری میباشد.

۳- تغذیه پسته:
در این قسمت عناصر ضروری و مورد نیاز پسته معرفی شده است که شامل تصویر علایم کمبود عنصر، دسته بندی عنصر، مشخصات عنصر و علایم کمبود عنصر میباشد.

۴- سموم پسته:
در این قسمت سموم مورد استفاده در باغات پسته معرفی شده است که شامل نام تجاری، گروه، کلاس، درجه سمیت، دوره کارنس، ماده موثر، نحوه اثر گذاری، علایم مسمومیت، پادزهر و موارد توصیه شده میباشد.

۵- تقویم باغبانی پسته:
در این قسمت لیست امور قابل انجام در باغات پسته به تفکیک ماه بیان شده است که شامل توصیه هات تغذیه ای، عملیات باغبانی و آفات میباشد.


تلاش بر این است که در نسخه های آتی در صورت استقبال؛ قسمتی تحت عنوان 'تجربیات شما' به برنامه اضافه گردد تا باغداران پسته بتوانند تجربیات خود را به صورت انلاین با دیگر باغداران به اشتراک گذارند.
 

logo-enamad logo-samandehi