رهایی: سایه تاریکی

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۱۷۷٫۲ مگابایت
نسخه 1.1.03
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

اکانت تلگرام پشتیبانی رهایی : rahaeigamesupport@
کانال تلگرام رهایی : rahaeigame@
اینستاگرام رهایی (مراجعه به دایرکت) : rahaeigame@
رایانامه پشتیبانی : rahaeigame@gmail.com


"سوگند" دختری که برای ساختن سرنوشتی تازه، به تکرار نکردن گذشته اش، سوگند خورد! اما گذشته، همچون ابری سیاه، بر این زندگی تازه، سایه انداخته ... !


این بازی نیمه رایگان است و شما در صورتی که مایل باشید، میتوانید با پرداخت درون برنامه ای ما را در ساخت قسمت های بعدی آن، یاری نمایید.

نیز میتوانید راهنمای کامل و گام به گام چالش های بازی را با فرمت PDF، از کانال تلگرامی اختصاصی بازی به نشانی rahaeigame@ به رایگان دریافت کنید. پیشنهاد ما این است که ماجرا را در طول زمان، بدون استفاده از راهنما، با اندیشه و بررسی دقیق، پیش ببرید. برای ورود به این کانال، به بخش سازندگان در منوی اصلی مراجعه کنید.

"رهایی: سایه تاریکی" اولین بازی ماجرایی-معمایی عاشقانه با گیم پلی نشانه و کلیک است. در این بازی شما به جای تصاویر گرافیکی ساخته کامپیوتر، با تصاویری از محیط ها و بازیگران واقعی مواجه میشوید، برای ساخت این بازی از تجهیزات پیشرفته تصویربرداری، هنرپیشگان خوش هنر دیده نشده و صداپیشگانی خلاق، هنر بدلکاری و ایده هایی نو استفاده شده است تا برای شما تجربه ای متفاوت و به یادماندنی باشد.


این بازی به وسیله استودیو "سپرلوس" یا "SEPARLOUS" طراحی، ساخته، پیاده سازی و منتشر شده است.

در صورتی که از بازی خوشتان آمد، لطفا و البته حتما، همینجا برای ما نظر و امتیاز بگذارید تا مخاطبان بیشتری جذب بازی شوند ... و اگر از بازی رضایت نداشتید یا انتقاد و پیشنهادی داشتید، با رایانامه پشتیبانی رهایی با نشانی rahaeigame@gmail.com یا اکانت تلگرام پشتیبانی رهایی با نشانی rahaeigamesupport@ یا به دایرکت صفحه اینستاگرام بازی با نشانی rahaeigame با ما تماس بگیرید. چرا که وقتی از بازی گله مند باشید یا انتقاد و پیشنهادی داشته باشید، فقط از راه رایانامه، تلگرام و دایرکت صفحه اینستاگرام بازی میتوانیم گفتوگو کنیم.

تغییرات آخرین نسخه

رفع مشکل پرداخت، توجه : کاربرانی که پیش از این بروزرسانی، دچار مشکل در پرداخت شده اند، لازم است قبل از دریافت این بروزرسانی، به بخش پشتیبانی "رهایی: سایه تاریکی" مراجعه نمایند : 

اکانت تلگرامی پشتیبانی : rahaeigamesupport@

اینستاگرام (مراجعه به دایرکت) : rahaeigame@

رایانامه : rahaeigame@gmail.com

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار