41148:2

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۱۴٫۵ مگابایت
نسخه 2.03

توضیح

بازی 41148 در اپیزود دوم، ادامه ماجراهای مردی را روایت می کند که هویت و گذشته اش را به یاد نمی آورد، او پس از نجات یافتن از دست هیولایی شیطانی، سرانجام از ساختمان عجیب و ترسناکی که در آن گیر افتاده، فرار می کند و حال فرصت بیشتری خواهد داشت تا کشف کند که واقعا چه کسی است؟ یک انسان عادی؟ یک قاتل شیطانی؟ و یا موجودی پیچیده تر و فراتر از اینها . . .

این اپیزود دارای دو پایان متفاوت و چند آیتم و بخش مخفی می باشد!
ممکن است بازی زودتر از حد انتظارتان تمام شود ولی همه چیز فقط تمام کردن بازی نیست! برای پی بردن به همه رازها، باید کمی دقیق تر و هوشمندانه تر ببینید، گوش کرده و جستجو کنید!

> در اینستاگرام و تلگرام:  FanaeiGames@

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه

در رسانه‌ها

معرفی اپیزود دوم بازی موبایل ۴۱۱۴۸

بعد از تمام اتفاقاتی که در اپیزود اول بازی ۴۱۱۴۸ افتاد حالا به دنبال اپیزود دوم این بازی می رویم که طبیعتا باید تغییرات زیادی را نسبت به اپیزود قبلی داشته باشد ، اپیزود اول که به طور رایگان و به نوعی یک دست گرمی برای سازنده اش محسوب می شد حالا دیگر جدی تر شده و شخصیت داستان ما شجاعانه تر از قبل به دنبال اهداف خود می رود. با توجه به این که هر اپیزود مکملی برای دیگر اپیزود ها می باشد توجه بر روی تمامی اجزای آن ضروری می باشد پس باید دید به عنوان دومین نسخه از این بازی های کوتاه اما پر از ماجرا ، چگونه پیش رفته است.

بازی41148اعدادی با یک معنا

41148عددی بسیار مرموز که صدای از یک سردرگمی را در درون هر بیننده ای فریاد می زنه و گیمر رو به سمت این بازی سوق میده، اعدادی گنگ با یک ایکن با کیفیت اولین محرک برای خواندن داستان این بازی است. ولی داستان ما به همین جا ختم نمی شود، روایتی از یک اپیزود را میخوانیم که هرگز تجربش نکردیم.داستانی از روایت ترس وهیجان و همچنین وحشت، چیزی که در تمام عمر از همان بدر تولد انسان رو درگیر خود کرده وبا مرگ نیز به پایان نخواهد رسید. اما 41148به همین جا ختم نمیشود ووجود روحیه جستوجوگر و شهامت که در وجود هر انسانی هست رو به شخصیت بازی تزریق میکند تا این گیم یک ترکیب عالی وقابل ستایشی رو در خود جای دهد.

بررسی قسمت دوم بازی ۴۱۱۴۸؛ جدال درون

استودیو بازی سازی سفید، چند ماه پیش یکی از جنجالی تری بازی های ایرانی را منتشر کرد. عنوانی که با دغدغه این روزهای قشر کثیری از جوانان همخوانی دارد. بسیاری آن را توهین آمیز خواندند و علیه اش جبهه گرفتند و بسیاری دیگر آن را ستودند. مهدی فنایی، کارگردان و خالق بازی، برای مدتی کوتاه، ۴۱۱۴۸ را از کافه بازار حذف کرد تا بحث و گفتگو پیرامون بازی مسئله ساز نشود. در حالی که ساخت ادامه این بازی در هاله ای از ابهام قرار داشت، ۴۱۱۴۸ دوباره به کافه بازار برگشت.

راهنمای بازی 41148:2

راهنمای کامل و جامع بازی 41148:2 به همراه آموزش یافتن بخش مخفی و دو پایان بازی...

نقد بازی ۴۱۱۴۸ - قسمت دوم

بازی ۴۱۱۴۸ عنوانی در سبک ماجراجویی ساخته مهدی فنائی که تاکنون دو قسمت از آن منتشر شده است؛ یکی از جالب انگیز ترین بازی های مستقل ایرانی میباشد...