41148

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۱۰٫۵ مگابایت
نسخه 1.16

توضیح

در اپیزود اول بازی، داستان مردی را دنبال خواهید کرد که ناگهان به هوش آمده و در حالیکه هویت و گذشته اش را به یاد نمی آورد، خود را در ساختمانی بزرگ و عجیب می یابد که سقفش منفجر شده و آثار خرابی و اجساد آدم هایی که به شکلی فجیع کشته شده اند، در همه جای آن دیده می شود... حال شما باید به او کمک کنید تا گذشته اش را به یاد آورد و دریابد که چه کسانی پشت این فجایع و ماجراها هستند.
اپیزود اول بازی 41148 در سایت بنیاد‌ملی‌بازی‌های‌رایانه‌ای، برنامه به روز شبکه 3 سیما، روزنامه جام جم، وبسایت دیجیاتو، ترنجی و پردیس گیم معرفی شده است.

> در اینستاگرام و تلگرام:  FanaeiGames@

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه

در رسانه‌ها

معرفی بازی ترسناک ۴۱۱۴۸- اپیزود یک و دو

همان‌طور که در مطالب قبلی نیز عنوان کردیم، جدا از گیم‌پلی روان و طراحی مناسب که لازمه ساخت هر بازی است، طراحی داستان جذاب و گیرا نیز به خودی خود یکی از بزرگ‌ترین عوامل موفقیت یک بازی محسوب می‌شود. به قولی می‌توان گفت بازیکنان برای پی بردن به ادامه یک داستان جذاب حتی گاهی حاضرند سایر خطاها و مشکلات بازی را نادیده بگیرند. اشتباه نکنید، ۴۱۱۴۸ به هیچ عنوان داستان ضعیفی ندارد، بلکه برعکس، به نظر می‌رسد سازندگان بازی با قدم گذاشتن در مسیری بکر و البته حساس، هرگونه ریسکی را برای ارائه داستانی جدید و منحصر به فرد پذیرفته‌اند. اما این تمام ماجرا نیست. طراحی داستان تنها نیمی از راه است؛ برای موفقیت کامل در این زمنیه باید شیوه مناسبی برای روایت آن نیز در نظر بگیریم. روشی که علاوه بر حفظ جذابیت‌های داستان، بازیکنان را خسته و دل‌زده نکرده و در زمان مناسب اطلاعات را به آن‌ها منتقل کند.

شاهکار جدیدی در بازی های ایرانی مستقل

بازی 41148 شاهکار جدید آقای فنایی است. این بازی یک عنوان دو بعدی با سبکی مشابه بازی های معروف و موفق Limbo و Silent Age است؛ البته بازی کاملا مبتکرانه بوده و هرگز نباید آن را یک بازی مقلد حساب کرد.

41148، لذت ترس در یک بازی ایرانی

41148 یک بازی ماجراجویی است که با گذشت چنده هفته از انتشار آن در کافه بازار توانست به نصب‌شده ترین بازی ماجراجویی دست پیدا کنید و نمره 4.5 را از مردم کسب کند. در این بازی شما نقش فردی به نام سینا هستید که از گذشته خود هیچ به یاد نمی‌آورد و در مکانی شیطانی میابد. فضای بازی بسیار تاریک و ترسناک طراحی شده که در صورت بازی با هندزفری و محیطی با نور کم میتواند شما را شگفت زده کند اما این برگ برنده بازی نیست! آنچه این بازی را جذاب میکند دو فاکتور قیمت و کنجکاوی است.

معرفی اپیزود اول بازی موبایل 41148

یکی از امیدوار کننده ترین بازی های موبایل ایرانی که انتشار آن باعث ایمان آوردن بسیاری از کاربران به بازیسازان ایرانی شد و همچنین یک پروژه بسیار موفق برای مهدی فنائی محسوب می شود ، بازیی ۴۱۱۴۸ می باشد و به وضوح میتوان با داستان و سبک آن تغییر را احساس کرد البته شاید آنچنان عامه پسند نباشد ولی از زمان انتشار ، بسیاری را شیفته خود کرده است به طوری که بسیاری از طرفداران هر بار منتظر اپیزود بعدی بازی بای دنبال کردن داستان آن هستند.

بازی41148اعدادی با یک معنا

41148عددی بسیار مرموز که صدای از یک سردرگمی را در درون هر بیننده ای فریاد می زنه و گیمر رو به سمت این بازی سوق میده، اعدادی گنگ با یک ایکن با کیفیت اولین محرک برای خواندن داستان این بازی است. ولی داستان ما به همین جا ختم نمی شود، روایتی از یک اپیزود را میخوانیم که هرگز تجربش نکردیم.داستانی از روایت ترس وهیجان و همچنین وحشت، چیزی که در تمام عمر از همان بدر تولد انسان رو درگیر خود کرده وبا مرگ نیز به پایان نخواهد رسید. اما 41148به همین جا ختم نمیشود ووجود روحیه جستوجوگر و شهامت که در وجود هر انسانی هست رو به شخصیت بازی تزریق میکند تا این گیم یک ترکیب عالی وقابل ستایشی رو در خود جای دهد.

۴۱۱۴۸؛ پرداختی متفاوت و عمیق به داستان در بازی های مستقل ایرانی

۴۱۱۴۸ آخرین ساخته مهدی فنایی محسوب می شود که یک عنوان اپیزودیک با بیش از ۱۰ قسمت خواهد بود. قسمت اول این بازی چندی پیش منتشر شد و توانست غافل گیر کننده ظاهر شود.