طب - قانون اعضای مفرد(مفرد اعضا)

طب - قانون اعضای مفرد(مفرد اعضا)

نسخهٔ ۳.۱ B
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
طب - قانون اعضای مفرد(مفرد اعضا)

طب - قانون اعضای مفرد(مفرد اعضا)

دگریچی
نسخهٔ ۳.۱ B
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در کشور پاکستان(و هندوستان) یک شیوه‌ی نوین درمانی در عرصه‌ی طب گیاهی ظهور کرده که مبتنی بر منابع هندی است. این شیوه‌ی درمانی که برای اطبای ایرانی کاملا جدید است در معرفی مزاج‌ها، و شیوه‌ی درمان مطالب ارزنده‌ای را پیش روی خوانندگان قرار می‌دهد که حاوی موارد ذیل است:
1- مطابق این شیوه برای هر یک از اعضای رئسیه‌ی بدن (مغز، قلب، کبد) دو مزاج معرفی شده است که برای نخستین بار خواننده‌ی ایرانی به‌جای 4 مزاج، با 6 مزاج آشنا می‌شود.
2- یکی از جاذب ترین مطالب این اثر معرفی قاعده‌ای بسیاری جالب دایر بین اعضای رئیسه‌ی بدن به‌صورت مثلث است که غالب حکما و اطبا را به شگفتی وا داشته است. گفتنی است که این مثلث در بخش رایگان برنامه در دسترس است.
3- با مطالعه‌ی این کتاب یک درمان‌گر گیاهی با رویکردی جدید به سادگی می‌تواند بر مزاج بیمار آگاه شده و با استفاده از راهنمایی‌ها و نسخ ارایه شده برای هر مزاج، به راحتی درباره‌ی درمان بیماران‌اش تصمیم بگیرد.
4- این نرم افزار تحت پنج سرتیتر اصلی طراحی شده که هر عنوان محتوی مجموعه‌ای از عناوین دیگر است. عناوین اصلی عبارت‌اند از: مقدمه‌ی مؤلف، ماهیت قانون اعضای مفرد، تجربه‌ها، نسخه‌ها، معرفی خواص اغذیه، ادویه و دانه‌ها.
5- این طب در منابع هندی به نام «طب قانون اعضای مفرد» معروف است و مقصود از اعضای مفرد، اعضای رئیسه‌ی بدن هستند.
6- نظر به این‌که این برنامه به‌صورت پرداخت درون برنامه ارایه شده است، مطالب اصلی و بنیادین آن رایگان در خدمت هموطنان گرامی قرار داده شده‌اند تا اگر کسی خواسته باشد با آگاهی تمام اقدام به خرید آن نماید.

نویسنده:
اسماعیل سیریازهی

منابع:
«میرا مطب» به‌قلم «حکیم محمدعارف دنیاپوری»
«راهبر نظریه مفرد اعضاء» به‌قلم «حکیم محمدیاسین دنیاپوری»

نظرات کاربران - ۱۲۰ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
خیلی خلاصه و پیش پا افتاده توضیح داده
mas
mas
۱۴۰۱/۰۵/۲۹
خیلی جای کار داره
صادق
صادق
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
بسیارعالی