نجات یافته:1

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۶۴٫۹ مگابایت
نسخه 4.0

توضیح

نکته:این بازی بسیار سنگین و گرافیکی است و ممکن است روی برخی از دستگاه های ضعیف و ارزان قیمت  اجرا نشود.


 شما به عنوان خلبان یک جنگنده نظامی که عضو یک گروه ضد تروریستی هستید ماموریت دارید تا مناطق تحت تصرف تروریست ها را با هواپیمای جنگنده خود بمباران کنید.
 شما به ماموریت خود رفته و مناطق زیادی را بمبارن می کنید و تروریست های زیادی را به هلاکت می رسانید.
 در راه برگشت مسیریاب هواپیما دچار نقص فنی میشود و راه  بازگشت را گم می کنید و سر از ناکجا آباد در می آورید؛ ساعاتی بعد که همچنان راه را پیدا نکرده اید،هواپیمای شما به دلیل اتمام سوخت سقوط میکند و به دلیل نداشتن سوخت آتش نمیگیرد و زنده می مانید.پس از مدتی که خود را از هواپیما بیرون میکشید؛می بینید که  در جنگلی ترسناک و عجیب هستید و افرادی عجیب شبیه به ارواح به سمت شما می آیند......
آیا به اندازه کافی ماهر و زیرک هستید که از آنجا جان سالم به در ببرید؟
آیا می توانید سوییچ ماشین مخفی شده در جنگل را پیدا کنید و با آن فرار کنید؟


همچنین شما یک شات گان حرفه ای با چراغ قوه برای دفاع ازخود در اختیار دارید و می توانید در بازی هرکاری که می خواهید انجام دهید اما مواظب باشید که دست ارواح به شما نرسد.


در صورتی که دستگاه شما قدرتمند باشد و از لحاظ سخت افزاری هیچ ضعفی نداشته باشد گرافیک این بازی بازی با resident evil:6 برابری خواهد کرد همچنین این بازی دارای پدیده های طبیعی و با کیفیتی مثل چمن سه بعدی،وزش باد و... می باشد که حس رویارویی با واقعیت را در شما ایجاد میکند.


 


برای بازی کردن حتما حتما از هدفون یا هندزفری استفاده کنید و پیشهاد می شود که بازی را در اتاقی تاریک به تنهایی انجام داده و نور صفحه دستگاهتان را زیاد کنید.


موفق باشید

تغییرات آخرین نسخه

تغییرات گسترده در تمامی بخش های بازی

افزایش کیفیت بازی

هیجان بیشتر

قابلیت انتقال به مموری کارت


در رسانه‌ها

معرفی بازی نجات یافته: 1

بازی نجات یافته عنوانی اکشن و سه بعدی است که شما در آن به مبارزه با افرادی عجیب مانند زامبی، ارواح و ... می پردازید. در این بازی شما باید از جنگلی که در آن گم شده اید فرار کنید و خود را نجات دهید.