کوئیز پول

کوئیز پول

نسخه ۱.۹.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

نقد و بررسی کوئیز پول؛ کسب درآمد از کلمات

در کوئیز پول جدولی شامل تعدادی حروف به شما نمایش داده می‌شود و شما باید کلماتی را از بین این حروف پیدا کنید. بازی دو امکان برای کمک به شما در نظر گرفته است که یکی راهنمای کلمات است که بخشی از حروف کلمه را مشخص می‌کند و دیگری حذف حروف اضافی بازی است.

رسانه چیکاو - نقد و بررسی بازی پر از پول کوئیز پول

با توسعه و رشد گوشی های هوشمند، دنیای بازی ها نیز با تحولی عظیم رو به رو شد. بازی های اندروید رو به روز جایگزین بازی های کامپیوتری شدند و توسعه پیدا کردند. بازی های اندروید رفته رفته با استقبال شدید کاربران مواجه شدند و همین امر سبب شد تا اکنون شاهد توسعه های فراوانی در این زمینه باشیم. از جمله بازی هایی که مورد توجه عموم قرار گرفت و به سرعت در حال رشد است، بازی های سبک کلمات و دانستنی هاست که با استقبال خوبی رو به رو شده است. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی بازی کوئیز پول (QuizPoul) بپردازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

معرفی بازی و کسب درآمد با کوئیزپول در دیجی آنباکس

بازی های فکری همیشه یکی از جذاب ترین سرگرمی ها بین عموم مردم بوده است. در زمان های گذشته بازی های فکری به صورت فیزیکی همانند منچ رواج داشته است اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی همگی از بازی های فکری فیزیکی فاصله گرفته ایم. از میان بازی های فکری ارائه شده برای گوشی های هوشمند، بازی حدس کلمات و چند سوالی از همه پرطرفدارتر بوده و هست. امروز در دیجی آنباکس با نقد و بررسی اپلیکیشن کوئیزپول، بازی کلماتیک که یک بازی فکری است در خدمت شما هستیم. در ادامه همراه ما باشید.

logo-enamad logo-samandehi