ندای جنگ

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۶۰٫۷ مگابایت
نسخه 0.114
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

**برای اجرای این بازی باید برنامه Google Play Games Services گوشی شما آپدیت باشه، میتونید این برنامه رو از کافه بازار دانلود کنید**

جنگ و درگیری کل شهر رو فراگرفته، پادشاه توسط خائنین کشته شده و قلمرو پادشاهی رو تکه تکه کرده اند. همه چشم انتظار شما برای محافظت از مردم و برگرداندن دوباره قدرت و عظمت کشور هستن!


ندای جنگ یه بازی کاملا فارسی که محصول مشترک ایران و اروپاست که برای اولین بار در دنیا و ابتدا در ایران، برای شما عزیزان منتشر شده!


در سیر داستانی بازی بازیکن در نقش شاهزاده به دنبال خونخواهی پدر خود است. پادشاه با توطئه وزیران و به رهبری برادر خود کشته شده و کل شهرهای کشور بین  آن ها تقسیم می شود. برادر پادشاه با نشستن به تخت سلطنت با دختری که قرار بود عروس شاهزاده شود ازدواج می کند. شاهزاده به تدریج شروع به تسخیر کردن زمین های وزرا و سپس گرفتن املاک عموی خود می کند و از طرفی به دنبال آزاد کردن عشق خود از دست عمویش است اما معلوم می شود که دخترک عاشق عموی او بوده و پادشاه سابق را او مسموم کرده است.


در حالت آنلاین شما می تونید با بازیکنان دیگر رقابت کنید، اتحاد خود را بسازید و در مسابقات مختلف شرکت کنید.


در ندای جنگ حس فرمانده بودن در یک نبرد حماسی و استفاده از استراتژی های مختلف برای پیروزی در مبارزه رو  پیدا می کنید و می تونید یک ارتش بزرگ شامل 500 دسته نیرو بسازید و سربازان پیاده، تفنگداران، اسب سواران و توپ های جنگی خودتون رو به شکل های مختلف در میدان مبارزه آرایش بدید و در صورت نیاز نیروهای بیشتری مستقر کنید.


ویژگی ها:
نبردهای رو در رو با بازیکنان دیگر
قابلیت چت کردن با اعضای اتحاد خود و یا با تمام افراد حاضر در بازی
امکان ساخت اتحاد و شرکت کردن در جنگ های اتحاد
روند داستانی جذاب
انجام  ماموریت های مختلف برای بدست آوردن منابع بیشتر
امکان تصرف 2000 شهر مختلف
استفاده از دستورات جنگی برای پشتیبانی از نیروها
سادگی کنترل نیروها در جنگ
حجم کم بازی
موسیقی زیبا و حماسی


پشتیبانی:
ما برای کاربرای عزیزمون خیلی ارزش قائلیم. فقط یه خواهش داریم! هر مشکلی داشتی قبل اینکه نظر منفی بدی مشکلت رو به ما بگو، بهت قول می‌دیم که زیر ۲۴ ساعت پاسخت رو از ما می‌گیری. یه تیم ۲۰ نفره به صورت شبانه‌روزی فقط مختص شماست که پاسخ مشکلاتتون رو بده. چجوری؟
۱. سوالت رو به آدرس help.warspirit@magnetgame.co ایمیل کن و یا از داخل بازی با ما ارتباط برقرار کن.
۲. میتونی کانال ما رو توی تلگرام دنبال کنی تا از آخرین خبرهای بازی باخبر بشی. فقط کافیه @magnet_game رو تو تلگرام جست‌و‌جو کنی. ما منتظرتیم!


کانال رسمی تلگرام: https://telegram.me/magnet_game 
کانال رسمی اینستاگرام: https://instagram.com/magnetgame


با آرزوی بهترین‌ها برای تو
با ❤ | مگنت‌گیم

تغییرات آخرین نسخه

اضافه شدن نبرد تن به تن 

اضافه شدن بخش داستانی 

بهبود گرافیک

افزایش سرعت بازی

رفع برخی مشکلات سرور

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • کنترل لرزش

در رسانه‌ها

عدالت را به سرزمین برگردانید!

به طور کلی بازی‌های استراتژی سبک نوینی از بازی‌های موبایلی هستند. چرا که قدرت مدیریت، توان انتخاب، سازماندهی افراد و مسائل دیگری را در وجود فرد به چالش می‎کشند. هم‌چنین برانگیختن حس جاه طلبی و فرمانروا بودن از خصوصیات این نوع بازی‌ها است که بازیکنان زیادی را با همین ترفند جذب می‌کنند. یکی از موفق‌ترین بازی‌های استراتژیک، بازی ندای جنگ است. این بازی روحیه جنگاوری بازیکن را می‌طلبد. گرافیک خاص و خیره‌کننده و گیم‌پلی ساده آن از ویژگی‌های خوب بازی است. اگر می‌خواهید در این بازی بزرگ و باکیفیت شرکت کنید و از جزییات آن مطلع شوید در ادامه ذره بین را همراهی نمایید.