ترافیک جاده ها

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۱٫۴ مگابایت
نسخه 2.0

توضیح

شاید یکی از دغدغه های همه ی ما وقتی که می خواهیم تصمیم بگیریم بریم مسافرت وضعیت جاده ها باشه.
این برنامه با نشان دادن وضعیت ترافیکی جاده های کشور شما را در تصممیم گیری بهتر و در نتیجه داشتن سفری راحت تر کمک می کند.

می خواهید تعطیلات رو برید شمال ولی از موندن تو ترافیک جاده های شمال متنفرید؟ با این برنامه می تونید قبل از خارج شدن از خونه وضعیت ترافیک جاده ها رو مشاهده کنید و بهترین زمان رو انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

پاسخ برخی از نظرات کاربران عزیز:

-سلام این آپدیت نمیشه اطلاعات غلط میده.
+اطلاعات ترافیکی حدود هر ۲۰ یا ۳۰ دقیقه آپدیت می شه که در گوشه ی بالا سمت راست نقشه زمان دقیق ثبت اطلاعات را می توانید مشاهده کنید.
*** اگر مشاهده کردید که زمان ثبت شده بر روی نقشه بیش تر از ۳۰ دقیقه از زمان فعلی عقب هست از قسمت تنظیمات و اطلاعات برنامه حافظه ی کش این برنامه را پاک کنید و دوباره نقشه را چک کنید. (این اتفاق در برخی گوشی ها ممکن است رخ دهد و همیشه لازم به این کار نیست و آپدیت به صورت خودکار انجام می شود.)

-اصلا دقیق نیست و اطلاعاتش کاملا غلطه.
+این اطلاعات مستقیما از سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و به صورت آنلاین تهیه می شود و کاملا معتبر و دقیق است که با مراجعه به سایت اصلی از این امر می توانید اطمینان حاصل کنید.

-اتصالاتم هیچ مشکلی نداره ولی همش برنامه رو باز میکنم جواب نمیده
+از وضعیت اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید و دوباره امتحان کنید. برنامه کاملا تست شده است و هیچ مشکلی از طرف برنامه وجود ندارد.

-خوبه برنامه بدی نیست کاشکی کامل تر بود
+کاشکی شما هم مواردی که برای کامل شدن برنامه در نظر داشتید اعلام می کردید تا ما هم بررسی می کردیم.

-یعنی آشغال به تمام معنا هیچکدوم از شهر هارو هم باز نمی کنه
+دوست عزیز حتما در اتصال اینترنت شما مشکلی وجود داشته, بقیه ی کاربرها بدون هیچ مشکلی از برنامه استفاده می کنند.

*با تشکر از همه ی کاربرانی که نظر داده اند, ما همیشه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

تغییرات آخرین نسخه

تغییراتی در رابط کاربری

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

ترافیک جاده ها

تعطیلات به خصوص در ایام نوروز، بهترین فرصت برای سفر به شهرهای دیگر است. از آنجا که همه ما در طول سال درگیر زندگی روزمره هستیم، بنابراین هیچکدام تمایل نداریم تا این فرصت را از دست بدهیم. این موضوع سبب میشود تا جاده های کشور مملو از خودرودهای در حال رفت آمد گردیده و در بعضی مواقع با ترافیک های سنگین مواجه شویم. حال باید به دنبال راهی بود تا بتوانیم حتی الامکان، از شلوغی جاده ها دور مانده و با خیال راحت مسافرت کنیم.