کالری پلاس(به راحتی وزن کم کنید)

کالری پلاس(به راحتی وزن کم کنید)

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۳
مگابایت
حجم

به نام خدا


نرم افزار کالری پلاس دارای بیش از 1100 نوع کالری انواع مواد غذایی می باشد.


تفاوت این نرم افزار با دیگر نرم افزارهای مشابه در این است که با استفاده از این نرم افزار میتوانید کالری مواد را قبل از مصرف و نیز  مقدار فعالیت هایی که بعد از مصرف آن ماده غذایی باید انجام دهید تا آن مقدار کاری را بسوزانید را مشاهده نمایید.


مثلا اگر بدانید با خوردن یک بسته چیپس چه مقدار باید پیاده روی کنید، آهسته بدوید، شنا کنید و یا دوچرخه سواری کنید تا کالری دریافتی از مصرف چیپس را بسوزانید، کلا از خوردن آن صرف نظر کنید وبه این صورت باعث لاغری و افزایش سلامتی خود شوید.


مصرف روزانه:


این نرم افزار داری بخش « مصرف روزانه » می باشد که در این بخش می توانید مجموع کالری دریافتی در یک روز را مشاهده و مدیریت نمایید، همچنین در این بخش نیز 4نوع فعایت ورزشی با مقدار زمان مشخص برای شما نمایش داده میشود که با انتخاب یک مورد از آن ها می توانید مقدار کالری های دریافتی را بسوزانید.


اسکن بارکد:


با استفاده از این بخش شما میتوانید به راحتی با اسکن کردن بارکد پشت محصولات غذایی، کالری آن ماده غذایی را مشاهده کنید.


لازم به ذکر است اسکن بارکد برای تسریع در عمل جستجو صورت میگیرد و نتایج آن بر حسب نوع محصول اسکن شده ازبین انواع محصول در واحد 100 گرم نمایش داده میشود، نه کالری دقیق آن محصول.


کالری دستی:


در این بخش میتوانید مقدار کالری مورد نظر خود را به صورت دستی وارد نمایید و اطلاعات وفعالیت های مربوط به آن را مشاهده نمایید و درضمن میتوانید آن مقدار کالری را به لیست مصرف روزانه خود اضافه کنید.


گزارش:


در این بخش شما میتوانید کالری های دریافتی در روزهای مختلف را مشاهده نمایید این بخش به صورت روزانه به روز رسانی میشود.

logo-enamad logo-samandehi