فرش

نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۲۳٫۳ مگابایت
نسخه 4

توضیح

یک بازی پازل سه بعدی که با غلتاندن و پهن کردن یک قالیچه به حل معماها می پردازید.


 


"فرشی که رو ذهن پهن میشود"   کلیک جام جم


 


"یک بازی صد در صد ایرانی"  - طاها رسولی (دنیای بازی)


 


"یک بازی پازل هوشمندانه و آرام بخش" - Polygon


 


"پازل متفکرانه با پیچشی اعجاب آور" - KillScreen


 


"هیچ وقت فکر نمی کردم بازی با یک فرش اینقدر سرگرم کننده باشه. این پازل شگفت انگیز می تونه یکی از خلاقانه ترین بازیهایی باشه که تاحالا روی موبایل بازی کردم" - 148 Apps


 


تغییرات آخرین نسخه

حل باگ مرحله 26در رسانه‌ها

بررسی بازی اندروید فرش

در بین بازی‌های موبایل امروزی که اکثرشان شبیه به هم شده‌اند و یک فرمول جواب‌داده‌ی قدیمی را با شکل و ظاهر متفاوت در قالب بازی جدید عرضه می‌کنند، بازی‌هایی هم پیدا می‌شوند که با خلاقیت و ایده‌های جذاب سعی می‌کنند کمی متفاوت باشند و در عین حال تجربه‌ی یک بازی موبایل کامل را ارائه دهند. بازی موبایل فرش ساخته‌ی مهدی بهرامی، بازیساز مستقل است که رنگ و بویی کاملاً ایرانی دارد و بعید است مشابه آن را قبلاً جایی دیده باشید. بهرامی بازی دیگری نیز به نام «انگاره» ساخته که حتی بیشتر از فرش حال و هوای ایرانی دارد اما هنوز به مرحله‌ی انتشار نرسیده است. در مصاحبه با مهدی بهرامی که زومجی به صورت اختصاصی تهیه کرده، علاوه برای صحبت‌های این بازیساز مستقل درباره‌ی تجربه‌ی خود در زمینه‌ی بازیسازی و تحصیل در خارج کشور، می‌توانید نگاهی گذرا به بازی خاص و منحصر به فرد انگاره بیاندازید.

بررسی فرش؛ ایرانی ترین بازی موبایل ایرانی

تمام مرحله ها تنها یک وظیفه دارید؛ شخصیت داستان که همان فرش است را با پهن و لوله کردنش به مکعب رنگی برسانید. برای این هدف هم کاشی ها به کمک شما می آیند و باید فرش را روی همین اجسام حرکت بدهید.