فرش

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۲۳٫۳ مگابایت
نسخه 4

توضیح

یک بازی پازل سه بعدی که با غلتاندن و پهن کردن یک قالیچه به حل معماها می پردازید.


 


"فرشی که رو ذهن پهن میشود"   کلیک جام جم


 


"یک بازی صد در صد ایرانی"  - طاها رسولی (دنیای بازی)


 


"یک بازی پازل هوشمندانه و آرام بخش" - Polygon


 


"پازل متفکرانه با پیچشی اعجاب آور" - KillScreen


 


"هیچ وقت فکر نمی کردم بازی با یک فرش اینقدر سرگرم کننده باشه. این پازل شگفت انگیز می تونه یکی از خلاقانه ترین بازیهایی باشه که تاحالا روی موبایل بازی کردم" - 148 Apps


 

تغییرات آخرین نسخه

حل باگ مرحله 26


در رسانه‌ها

معرفی بازی: فرش

فرش یک بازی معمایی ایرانی و ساخته بازی‌سازی مستقل به نام مهدی بهرامی است. در میان بازی‌های ایرانی، شاید بتوان این عنوان را یکی از منحصر به فردترین و جذاب‌ترین بازی‌های معمایی دانست. گیم‌پلی منحصر به فرد و طراحی زیبای این بازی، آن را به عنوانی ارزشمند و سرگرم‌گننده تبدیل کرده است. درست است که در این بازی تنها با یک فرش سر و کار دارید، اما همین تکه فرش شما را با چالش‌های مختلفی رو به رو خواهد کرد. با ما در ادامه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به این عنوان جذاب و موفق ایرانی!

بررسی بازی اندروید فرش

در بین بازی‌های موبایل امروزی که اکثرشان شبیه به هم شده‌اند و یک فرمول جواب‌داده‌ی قدیمی را با شکل و ظاهر متفاوت در قالب بازی جدید عرضه می‌کنند، بازی‌هایی هم پیدا می‌شوند که با خلاقیت و ایده‌های جذاب سعی می‌کنند کمی متفاوت باشند و در عین حال تجربه‌ی یک بازی موبایل کامل را ارائه دهند. بازی موبایل فرش ساخته‌ی مهدی بهرامی، بازیساز مستقل است که رنگ و بویی کاملاً ایرانی دارد و بعید است مشابه آن را قبلاً جایی دیده باشید. بهرامی بازی دیگری نیز به نام «انگاره» ساخته که حتی بیشتر از فرش حال و هوای ایرانی دارد اما هنوز به مرحله‌ی انتشار نرسیده است. در مصاحبه با مهدی بهرامی که زومجی به صورت اختصاصی تهیه کرده، علاوه برای صحبت‌های این بازیساز مستقل درباره‌ی تجربه‌ی خود در زمینه‌ی بازیسازی و تحصیل در خارج کشور، می‌توانید نگاهی گذرا به بازی خاص و منحصر به فرد انگاره بیاندازید.

بررسی فرش؛ ایرانی ترین بازی موبایل ایرانی

تمام مرحله ها تنها یک وظیفه دارید؛ شخصیت داستان که همان فرش است را با پهن و لوله کردنش به مکعب رنگی برسانید. برای این هدف هم کاشی ها به کمک شما می آیند و باید فرش را روی همین اجسام حرکت بدهید.