فلش کارت های زبان دبیرستان

فلش کارت های زبان دبیرستان

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

 


تذکر :  این نسخه از برنامه روی اندروید  6  اجرا نمی شود . بزودی نسخه جدیدی از برنامه منتشر خواهد شد . لطفا قبل از خرید  نسخه آزمایشی برنامه رو تست کنید.


محتوای نرم افزار شامل موارد زیر می باشد :


   لغات دبیرستان
این برنامه شامل  428 لغت  از زبان اول دبیرستان ،339  لغت از  زبان دوم دبیرستان 443 لغت از زبان سوم دبیرستان و 657  لغت از زبان سوم دبیرستان می باشد ، به طور حتم تسلط بر معنی این  لغات کمک بزرگی در   پاسخگویی به تست های کنکور خواهد بود .


آرشیو سوالات کنکور


این برنامه شامل 720 سوال تست کنکوری است که از آرشیو کنکورهای  رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی هنر و گروه زبان تخصصی گرد آوری شده است . از سوال  521 تا سوال 720 سوالات مطرح شده در قسمت آرشیو کنکور  مربوط به  سوالات زبان تخصصی می باشندامکانات برنامه فلش کارت های زبان دبیرستان به این صورت هست :
 


نشانه گذاری آخرین سوالاین برنامه  آخرین سوال هر گروه درسی را  که مطالعه کردید   نشانه گذاری می کند و در  مراجعات بعدی ، مطالعه شما از آخرین سوالی که مرور کرده بودید ادامه  پیدا می کند . مثلا اگر قبلا   لغات اول دبیرستان  را  تا  لغت شماره  57  مرور کرده و برنامه را بستید رمانی که  دوباره به قسمت مرور  لغات اول دبیرستان بازگردید  مطالعه شما  به صورت اتوماتیک از  لغت 58 شروع خواهد شد


امکان  تغییر سوال و جواب !اگر از جمله افرادی هستید که  احساس می کنید  با دیدن کلمات انگلیسی فارسی ، معنی کلمات فارسی را تشخیص می دهید ولی در  برگرداندن کلمات فارسی به انگلیسی به تسلط رضایت بخشی دست پیدا نکردید ،  کافی است از  دکمه « تغییر زبان » این برنامه استفاده کنید ، در این صورت  در  قسمت سوال  به جای  لغت فارسی ،  لغت انگلیسی نشان داده  می شود و شما باید  معنی انگلیسی آن  لغت را حدس بزنیدتلفظ 


 لازم به ذکر است که  تلفظ به صورت ماشینی است و چندان دقیق نیست ، اما برخی از افراد که  در مقطعی از زمان  اولویتشان حفظ معنی است تا یادگیری  تلفظ دقیق،  می توانند از این امکان کمک بگیرند ، در صورت استقبال از برنامه، گروه نرم افزاری ما تلاش خواهد کرد تا در نسخه های آتی قابلیت تلفظ را بهینه تر کند .


سخن آخرهر چند برای تهیه این نرم افزار زحمات بسیار زیادی را متحمل شدیم ، اما مانند هر اثر دیگری  خالی از اشکال نیست ، امیدواریم با حمایت و راهنمایی خود  ما را در ارائه محصولی شایسته تر  راهنمایی کنید .
 

logo-enamad logo-samandehi