504 لغت ضروری با ویجت

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۲۵٫۹ مگابایت
نسخه 2.0

توضیح

این برنامه برای آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی همراه با صوت کامل و خواندن تمام یک درس به صورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت و هر گونه TTS جانبی می باشد.همراه با طراحی زیبا و رابط کاربری بسیار عالی یکی از بهترین برنامه های 504 می باشد.
در این برنامه علاوه بر مرور هر درس و خواندن مثال ها و شنیدن تلفظ درست کلمه ، می توانید از بخش آزمون برای خود سوالات 4 گزینه ای ایجاد کنید و به ان ها پاسخ دهید. برنامه به صورت هوشمند آزمون شما را بررسی کرده جواب های درست و غلط را به شما نشان می دهد و درصد آزمون شما را بر روی نمودار به صورت کاملا گرافیکی به شما نشان می دهد. هیچ گونه محدودیتی در تعداد آزمون ها و تعداد سوال های آن وجود ندارد این برنامه دارای موتور طراحی سوال می باشد.
* همچنین برنامه دارای یک ویجت زیبا و کارامد همراه با تلفظ لغات برای شما است که کلمات را به شما نشان داده و به یاد آوری لغات کمک می کند.
--
از جمله ویژگی های منحصر به فرد این برنامه :
1- تلفظ همه لغات به صورت طبیعی بدون استفاده از سیستم تلفظ ماشین و بدون نیاز به اتصال اینترنت. - همچنین در هر درس در قسمت 'مرور همه کلمه ها' می توانید خواندن کل کلمات و مثال های آن درس را نیز بشنوید.(کاملا آفلاین)
2- دارای یک ویجت زیبا و کارامد همراه با تلفظ کلمات
3- این برنامه دارای یک Engine طراحی سوال به صورت نامحدود و کاملا منحصر به فرد می باشد که کاربر تعداد سوالات مورد نیاز را وارد کرده و برنامه آزمونی برای کاربر طراحی کرده و در پایان نتیجه آزمون را به کاربر نمایش می دهد و همچنین نتایج آزمون را تحلیل کرده و برای آن نمودار هایی بر اساس درصد های پاسخ گویی رسم می کند که از این نمودار ها می توان نتایج ارزشمندی از جمله میزان پیشرفت و... را دریافت کرد.
4- قابلیت ایجاد لیستی از کلمات به صورت Favorite و جستجو در همه کلمات و مثال های آن
5- رسم نمودار های تحلیل به سه شکل خطی ساده - خطی با پس زمینه و میله ای.
6- قابلیت جستجوی در هر درس و کل کلمه ها و نوشتن یاداشت برای هر کلمه به صورت جداگانه و بازیابی ان در هنگام مشاهده دوباره و نمایش آمار بازدید از هر کلمه
7- دارای Help جامع و کاملا فارسی
8- قابل اجرا بر روی اندروید 3.0 به بالا
* توجه : با حرکت دست به سمت راست و چپ روی صفحه نمایش اطلاعات یک لغت می توانید به لغت های قبلی و بعدی آن درس دسترسی پیدا کنید.
--
کلید : اموزش زبان - برنامه 504 لغت - معنی کلمه انگلیسی - کتاب 504

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه