نبرد فرمانده

نبرد فرمانده

نسخه ۴.۹.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۶۶
مگابایت
حجم

بزرگترین ارتش دنیا رو بساز و قهرمان های خودت رو را با استراتژی های حماسی وارد مبارزه کن!

با آموزش قهرمانان، مهارت های منحصر به فرد آنها را فعال کن!


این بازی استراتژی- قهرمانی شما را دقیقا وسط یک مبارزه بین انسان ها، اورک ها، گابلین ها ، جن ها و جادوها قرار می دهد! بازی استراتژی در دسترس و در عین حال پیچیده!

با ساخت یک ارتش قدرتمند سربازان خود را به سمت پیروزی ببرید و با استفاده از مهارت های منحصر به فرد قهرمان های خود این نتیجه را محکم کنید. در کمپین انسان ها شما نقش کنت پرسیوال ، یک پهلوان با تجربه را دارید، که از طرف امپراطور برای پیگیری فعالیت گابلین ها در توافق انسانی فرستاده شده است. قلمرو پادشاهی در آستانه ی جنگ است، چه کسی می خواهد آن را بهم بریزد؟ از چه نوع اتحادی برای مواجهه با تهاجم دشمنان سبز پوست استفاده می کنید ؟ با شرکت کردن در هیجان انگیز ترین سناریو ها و رسیدن به حقیقت، از مردمتان محافظت کنید.

در کمپین های مختلف بازی شرکت کن: آرکینا، رهبر کمانداران اِلف ها و سیلویوس، یک کاهن دانا و قدرتمند! مهارت های خاص و توانایی منحصر به فرد این دو، مبارزات را هرچه بیشتر تاکتیکی و وسوسه انگیز می کند. شما در این بازی با دشمنان جدیدی مثل اژدهای افسانه ای مواجه خواهید شد و کنترل برخی واحد ها مثل خرس ها یا تک شاخ های جادویی را به دست می گیرید.

ویژگی ها:

-یک بازی استراتژیک با قوانین ساده ، مشخص و عمیق تاکتیکی، که به لطف وجود قابلیت تغییر وضعیت و حالت جنگ می توانید با هر سلیقه ای آن را انجام دهید.

- این بازی در 2 حالت تک بازیکن و چند بازیکن، به صورت تن به تن قابل اجراست.

-با استفاده از مهارت های ویژه ی قهرمان ها و واحد های دفاعی خود، می توانید جنگ را به سود خود پیش ببر ید.

-با گسترش قلعه ها، ارتش خود را ارتقاء دهید و واحد های دفاعی تخصصی را به کار بگیرید.

- قابلیت های متعادل هریک از مبارزات، استراتژی منحصربه فردی را در درسترس شما قرار می دهد و مبارزه را بیش از پیش هیجان انگیز می کند.

-وضعیت چند بازیکنه تن به تن دارای 2 حالت است: مبارزه و گرفتن پرچم.

- کمپین های تک بازیکن فریبنده رو کامل کنید تا جزئیات مرتبا به روز شود.

ما توی شرکت بازی لند هدف اصلیمون خوشحال بودن شماست!

برای همین هم یه تیم حرفه ای برای پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته منتظر شما هستن تا اگه هر مشکلی، سوالی یا کلا هر نکته ای به ذهنت رسید بتونی با ما از طریق ایمیل help.hexcommander@buzzyland.ir  یا کانال تلگرام در تماس باشی!

کانال رسمی تلگرام: https://telegram.me/buzzyland

دوستتون داریم!

بازی لند

logo-enamad logo-samandehi