بازی آموزشی زبان انگلیسی آیونا

نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۱۷٫۵ مگابایت
نسخه 3.2
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

آموزش زبان انگلیسی در قالب بازی آنلاین - با دوستان خود و یا حریفان دیگر بازی کنید، سرگرم شوید و انگلیسی یاد بگیرید.  روشی که برای اولین بار در ایران در اپلیکیشن آیونا برای اندروید اجرایی شده است. بازی آیونا یک بازی دو نفره آنلاین می باشد که در آن هر یک از بازیکنان باید در نوبت خود بازی مورد نظر را انجام داده و امتیاز بگیرند. در نهایت بازیکنی برنده میشود که امتیاز بیشتری به دست آورده است. این روش برای افرادی که حوصله خواندن کتاب های مختلف یا رفتن به کلاس زبان های ملالت آور را ندارد می تواند گزینه مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. با ما در معرفی بازی ها همراه باشید:


 


 بازی های آموزش انگلیسی اپلیکیشن آیونا:


  1- بازی پازل کلمات: یا به عبارت بهتر بازی لغات انگلیسی. در این بازی پازلی از کلمات انگلیسی و معنی آنها به صورت به هم ریخته برای شما نشان داده می شود و شما باید لغت و معنی آن را از بین کلمات پیدا کنید. هدف از این بازی تقویت لغات انگلیسی می باشد.


  2- بازی چهار گزینه ای: در این بازی نکات گرامری و معنی لغات و  ... به صورت سوال چهار گزینه ای از شما پرسیده می شود و شما باید باتوجه به معلومات خود یکی از چهار گزینه را انتخاب کنید. هدف از این بازی افزایش مهارت گرامری کاربر است.


  3- بازی گوش دادن: هدف از این بازی تقویت گوش دادن و شنیدن جملات انگلیسی و آشنایی با آنها و همچنین تقویت دایره لغات انگلیسی می باشد. در این بازی متنی حاوی 8 تا 14 جمله بسته به سطح سوالات ارائه می شود و سپس جمله از متن پخش شده و شما باید آن جمله را در متن پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. تمام امکانات موجود در قسمت متون آموزشی در این بازی نیز وجود دارد.


  4- بازی جمله سازی: در این بازی  جمله به صورت فارسی برای شما ارائه می شود و شما بایستی معادل انگلیسی آن را از طریق کلمات اتگلیسی ارائه شده بسازید.آشنایی با نحوه جمله سازی در زبان انگلیسی هدف اصلی این بخش است.


  5- بازی حدس کلمات: در این بازی توضیحی فارسی درباره یک لغت انگلیسی و حروف آن لغت به صورت به هم ریخته برای شما نشان داده می شود و شما باید آن کلمه انگلیسی را از بین حروف داده شده پیدا کنید. هدف از این بازی تقویت لغات انگلیسی می باشد.


 

تغییرات آخرین نسخه

رفع مشکل بازی با دوستان

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه