41148:4

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۳۴٫۹ مگابایت
نسخه 4.099

توضیح

سینا تنتا، مردی که گذشته خود را فراموش کرده و درگیر ماجراهایی مرگبار شده است، سرانجام  به هویت واقعی خود پی می برد. اما این پایان ماجرا نخواهد بود و برای به اتمام رساندن ماموریت خود، با شخصیت هایی جدید، مکان های مخفی و اتفاقات وحشتناک مختلفی روبرو خواهد شد. مسیری همراه با خون و فریب و خشونت در پیش روی شماست و برای رسیدن به هدف و روشن شدن همه رازها، باید بهای آن را پرداخت کنید!

برای پی بردن به تمام اسرار بازی شما نیاز خواهید داشت تا چندین بار بازی را به پایان برسانید و با دقت همه چیز را بررسی نمائید! همچنین اگر دیگر قسمتهای این بازی را انجام نداده اید، بهتر است برای درک درست ماجراها، از اپیزود اول شروع نمائید.

> برترین‌بازی‌سال‌95کافه‌بازار
> برترین‌بازی‌سال‌درجشنواره‌موبایل‌ایران
> دومین‌بازی‌سال‌به‌انتخاب‌کاربران‌بازیخوار
> سومین‌بازی‌سال‌به‌انتخاب‌وبسایت‌دیجیاتو


> در اینستاگرام و تلگرام:  FanaeiGames@
> راهنمای بازی در سایت:  Sinaps.ir

> توجه: درصورتیکه صفحه در قسمتهایی از بازی سیاه شد، بازی را دوباره اجرا نموده و گرافیک پایین را انتخاب نمائید. همچنین بازی در تعداد اندکی از دستگاه های Asus اجرا نخواهد شد. برای اطمینان از اجرای بازی، اپیزود سوم بازی را به رایگان دانلود کرده و بر روی گوشی یا تبلت خود امتحان نمائید.
> برای خرید با شارژایرانسل، کافیست شماره موبایلتان را هنگام ثبت‌نام یا خرید وارد کنید
> اگر در خرید بازی مشکل دارید: به صفحه اول کافه بازار مراجعه نموده و با کلیک بر روی دکمه (؟) در بالای صفحه، آموزش خرید برنامه را مطالعه کنید. شما برای خرید، حداقل به یک کارت بانکی و رمز دوم آن نیاز خواهید داشت.

تغییرات آخرین نسخه

- اضافه شدن بخش GunRange (این بخش پس از یک بار تمام کردن بازی، در منوی اصلی در دسترس خواهد بود.)
- برطرف شدن مشکلات زیرزمین، کشتن نگهبان، بخش لیزر و سنسور ژیروسکوپ

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی بازی ترسناک ۴۱۱۴۸- اپیزود سه و چهار

در مطلب قبلی به بررسی قسمت اول و دوم بازی ترسناک ۴۱۱۴۸ پرداختیم و دیدیم که این بازی با ارئه داستانی جذاب و گیم‌پلی ساده و روان خود توانست شروع خوبی برای یک عنوان دنباله‌دار ارائه کند. همان‌طور که پیش از این نیز گفتیم، قسمت اول و دوم بازی با داستانی قوی و هیجان‌انگیز شروع می‌شود، داستانی که هر مخاطبی را برای دانستن ادامه آن ترغیب خواهد کرد. در ادامه بازی یعنی اپیزودهای سه و چهار نیز شامل پیش‌روی و گره‌گشایی این داستان جذاب هستیم. خوشبختانه سازندگان بازی با طولانی‌تر کردن گیم‌پلی و اضافه کردن جزئیات به بازی، مانع از تکراری بودن و یکنواختی روند بازی شده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم عاقبت این عنوان متفاوت به کجا خواهد رسید.

معرفی قسمت چهارم بازی موبایل 41148

معرفی و بررسی قسمت چهارم بازی موبایل 41148 ...

نقد و بررسی تخصصی بازی 41148:4

بلاخره پس از چندین ماه قسمت چهارم بازی محبوب 41148 منتشر شد. این بازی که حاصل ماه ها تلاش تک نفره ی بازی ساز زبردست ایرانی “مهدی فنائی” ست این بار آمده تا اکشن و سینمایی تر شود و گره های داستانی را با روایت قوی برای مخاطبانش باز کند.

راهنمای بازی 41148:4

راهنمای کامل و قدم به قدم بازی 41148:4 به همراه آموزش دو پایان بازی

بررسی قسمت چهارم بازی 41148؛ افشاگری رازها

مهدی فنائی با 41148 توانست یکی از بزرگترین خواسته های بازیکنان ایرانی را برآورده کند؛ تاکنون چند بار پیش آمده هنگام تجربه بازی ویدیویی، امیدوار باشید تا روزگاری هم ایرانی ها بتوانند چنین داستان های جذابی با زبان فارسی به نمایش بگذارند؟ 41148 عنوانی بود که با روایتی درگیر کننده و اتفاقات مرموز هر فردی را پای خود می نشاند. بنابراین طبیعی است ساخته فنائی را آغازی بر این ماجرا بنامیم.