فوتیارد

فوتیارد

نسخه ۱.۳.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۵۱
مگابایت
حجم

فوتیارد یک بازی جدید از استودیو بازی‌سازی علم و گیم است که ترکیبی از دو بازی ورزشی محبوب «فوتبال» و «بیلیارد» است. در این بازی، بازیکن‌های فوتبال حال حاضر سراسر دنیا با تمام ویژگی‌های واقعی خود در بازی حضور دارند. این بازی بصورت کاملأ برخط (Online) و بلادرنگ (Real-time) اجرا می‌شود. در بازی، قابلیت‌هایی همانند فوتبال فانتزی نیز تعبیه شده است که بازیکن‌های موجود بصورت هفتگی یا ماهیانه توسط سرور بازی و بدون نیاز به به‌روزرسانی نسخه کلاینت، امتیازدهی می‌شوند و هر کاربر باید بازیکن‌های دنیار را رصد کند تا بهترین‌ها را در اختیار داشته باشد.

همچنین در گیم‌پلی بازی، هر بازیکن در قالب یک مهره شبیه‌سازی شده است که 4 ویژگی اصلی دارد که شامل قدرت (Power)، سرعت (Speed)، اندازه (Size) و استقامت (Stamina) است که قدرت مهره، میزان و ضربه شوت بازیکن را مشخص می‌کند و هر چه قدرت یک بازیکن بیشتر باشد، در صورت برخورد به توپ و سایر مهره‌ها (بازیکن‌ها)، آن‌ها را بیشتر به اطراف پرتاب می‌کند. سرعت بازیکن، چالاکی و سرعت انتقال بازیکن‌ها را مشخص می‌کند و هر چه سرعت بیشتر باشد، بازیکن پس از هر حرکت، مسافت بیشتری را با سرعت بیشتری  طی می‌کند. اندازه بازیکن، حجم مهره را مشخص می‌کند؛ هر چه اندازه بزرگتر باشد، فضایی که بازیکن اشغال می‌کند بیشتر می‌شود که این ویژگی با توجه به سبک بازی، برای جلوگیری از گل خوردن، بسیار کارآمد است. ویژگی چهارم یعنی استقامت بازیکن نیز هر چه بیشتر باشد، دیرتر مصدوم شده و دیرتر از کار می‌افتد؛ زیرا هر بازیکن، ویژگی Health دارد و با هر بار برخورد با سایر بازیکن‌ها، از آن کاسته می‌شود. هرچه استقامت بیشتر باشد، Health کمتری مصرف و دیرتر مصدوم می‌شود.

از ویژگی‌های اصلی بازی، جستجو و بازی با دوستان است. هر کاربر می‌تواند با جستجوی نام و یا نام کاربری دیگران، درخواست دوستی برای آن‌ها ارسال کند و در صورت پذیرش درخواست از سوی آن‌ها، علاوه بر بازی با یکدیگر، چت نامحدود نیز داشته باشند.

ویژگی دیگر بازی، PowerUp (ارتقا) است که هر 4 پارامتر بازیکنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هر Powerup، قدرت، سرعت، اندازه و استقامت و یا ترکیبی از این‌ها را بهبود می‌دهد و کاربر می‌تواند شاهد نمایش بهتری از باریکنانش باشد. هر Powerup، زمان مشخصی دارد و پس از آن زمان منقضی می‌شود.

با توجه به سبک بازی، ترکیب اولیه‌ی هر تیم (Formation)، بسیار مهم است. ترکیب‌های مختلفی برای هر کاربر وجود دارد که می‌تواند پس از خرید، از آن‌ها استفاده کند و آرایش ابتدایی تیم خود را برای مقابله با دیگران فراهم کند.

هر کاربر علاوه بر داشتن بازیکن‌های دلخواه، می‌تواند پیراهن تیم‌های مختلف را نیز داشته باشد که در هنگام بازی، پیراهن و لوگوی باشگاه، روی مهره‌های تیم او نقش می‌بندد.

در نهایت بصورت تیتروار و موردی به برخی دیگر از ویژگی‌های بازی اشاره می‌شود:

*چرخه شانس و جایزه روزانه

*قابلیت نمایش ویدئو و دریافت سکه رایگان

*جستجوی دوستان در بازی

*بازی آفلاین دو نفره

*بازی با هوش مصنوعی

*سیستم بازی‌سازی هوشمند برای رقابت دو کابر بر اساس level، میزان برد و باخت و میزان قدرت  بازیکنان تیم

*خرید و فروش بازیکن

*تعویض ترکیب در حین بازی

*خرید بسته سلامتی

*و دهها ویژگی دیگر

 

پشتیبانی بازی:

ایمیل: 

support@footyard.ir

شماره تلگرام پشتیبانی:

 09361281372

آدرس پشتیبانی تلگرام:

https://t.me/elmogamesupport

آدرس اینستاگرام بازی: 

https://www.instagram.com/footyardgame/

کانال اطلاع رسانی تلگرام: 

https://t.me/footyard

آدرس سایت استودیو علم و گیم:

http://elmogame.com/fa

کانال رسمی استودیو علم و گیم در آپارات:

https://www.aparat.com/elmogame

 

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi