Farmuler

Category Strategy
Active Installs 2,000+
Size 64.5 MB
Version 3.0.6
Offers IAP purchases

Description


*Leaderboard with announcing top players.
*Upgrading feature for different parts of game.
*120 mesmerizing and exciting levels.
*Designing 4 season with relative products.
*Spectacular Design with attractive graphics.
*Local Iranian characters.
*Agricultural products and Iranian producers.

Changelog

-رفع باگ پخش ویدئو

-افزایش جایزه ویدئو

-رفع چند باگ در قسمت آموزش بازی

Permissions

  • READ EXTERNAL STORAGE
  • modify/delete SD card contents
  • RECEIVE DATA FROM INTERNET
  • prevent device from sleeping
  • com.ElmoGame.Farmuler.permission.C2D_MESSAGE
  • view network connections
  • read phone status and identity
  • control vibration
  • full Internet access
  • payment through Bazaar

In Media

Farmuler

Farmuler

با فارمولر کشاورزی کنید!

بازی های سبک کشاورزی و مزرعه داری از دیرباز طرفداران زیادی داشته اند. از بازی قدیمی بسیار معروف Harvest Moon گرفته که خیلی از گیمرها باهاش خاطره دارن تا بازی موبایلی Hay Day که اکثر عاشقان این سبک اونو بازی کردن یا میشناسنش. امروز می خوایم با یک بازی جذاب سبک مزرعه داری ایرانی به اسم فارمولر آشناتون کنیم که تونسته محبویبت خاصی بدست بیاره …

مزرعه خود را مدیریت کنید - فارمولر زیر ذره بین

مطمئنا بازی های به سبک مزرعه داری و مدیریت مزرعه را تجربه کرده اید و هم اکنون شاهد محبوبیت بسیار این سبک در میان کاربران هستیم. محبوب ترین بازی در سبک مزرعه داری در دنیا، محصول ساخت کمپانی سوپر سل می باشد که با عنوان Hay Day توانست به سرعت محبوبیت خود را افزایش دهد. اما یکی از مهم ترین فاکتورها در بازی های به این سبک، بومی بودن آن ها می باشد. بازی فارمولر تمامی کاراکترها، محصولات، تجهیزات و … آن به صورت بومی و ایرانی طراحی شده است و مطمئنا تجربه یک بازی به سبک و سیاق ایرانی بسیار جذاب تر می باشد. با فارمولر به دنیای جدیدی از مزرعه داری وارد خواهید شد و باید به بهترین شکل ممکن مزرعه خود را مدیریت نمایید. در فارمولر شما باید به زمان توجه ویژه ای داشته باشید چرا که مدیریت زمان در بازی از هر چیزی مهم تر است. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی بخش های مختلف بازی بپردازیم.

کافه دولوپرز: معرفی و بررسی بازی فارمولر

فارمولر، اثری منحصربه‌فرد و تحسین‌برانگیز از استودیو بازی‌سازی علم و گیم است. طراحان، برنامه‌نویسان و گرافیست‌های این بازی ایرانی، با تلاشی یکساله و نیمه و با ظرافت‌هایی خاص توانسته‌اند اثری ماندگار را در حوزه‌ی کشاورزی و تولید ملی به ثبت برسانند. این بازی چشم‌نواز در سال ۱۳۹۳ با همین نام، موفق به کسب مقام اول سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای کاشان شد. سپس با بهبود گرافیک و طراحی گسترده‌تر روانه‌ی دنیای بازی‌های کژوآل گشت. همچنین فارمولر دیپلم افتخار بهترین طراحی از جشنواره‌ی بازی‌سازان مستقل را در کارنامه دارد.

Farmuler

☆The first native agricultural(farm) game. ☆The first game in the tournament IranGDC 2014. *Leaderboard with announcing top players. *Upgrading feature for different parts of game. *120 mesmerizing and exciting levels. *Designing 4 season with relative products. *Spectacular Design with attractive graphics. *Local Iranian characters. *Agricultural products and Iranian producers.