غیر قابل تصور قسمت دوم نسخه ی کامل

غیر قابل تصور قسمت دوم نسخه ی کامل

نسخه ۰.۱
۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

دوستانی که قبلا قسمت دوم بازی رو خریداری کردن دیگه این نسخه رو نخرن. نسخه ی قبل که خرید درون برنامه ای داشت الان تبدیل به نسخه ی دموی بازی شده و اگه نسخه ی کامل رو میخواید باید این نسخه رو خریداری کنید. اگه میخواید از کیفیت بازی مطمئن بشید که این بازی رو خریداری کنید یا نه میتونید نسخه ی دمو رو بازی کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.Devlog.Undreamed2/?l=fa


قسمت دوم بازی اندرویدی  ایرانی"غیر قابل تصور" ساخته ی گروه بازی سازی Devlog با همکاری گروه دوبلاژ "زمستان سپید" در کافه بازار منتشر شد. 
"غیر قابل تصور" متفاوت ترین بازی ماجراجویی ایرانی ست که میتوانید تجربه کنید. 
در این بازی سرنوشت "کوروش راد" که شخصیت اصلی بازی ست به تصمیم گیری های شما وابسته است! 
در "غیر قابل تصور" همانند بازی های خارجی HeavyRain,Fahrenheit و ... تصمیم گیری های شما بازی را تغییر خواهد داد و برای "کوروش راد" سرنوشت متفاوتی را رقم خواهد زد. 
این بازی داستان نویسنده ای ست که به دلیل اتفاق های گذشته، عذاب وجدان دارد و فشار کاری شغلش باعث شده تا به بیماری روان پریشی دچار شود. کوروش کابوس های وحشتناکی میبیند که ترکیبی از فضای داستان های نوشته شده و شخصیت های زندگی اش در گذشته است. کوروش به دنبال این است که روان پریشی خود را درمان کند و از سرزنش شخصیت های گذشته که معتقدند کوروش به آن ها خیانت کرده خلاص شود. و البته تمام این ها به تصمیم گیری های شما بستگی دارد که سرنوشت کوروش راد را رقم میزند. 
از ویژگی های مهم این بازی میتوان به داستان قوی،دوبلری حرفه ای، گرافیک عالی، صحنه های سینماتیک، معماهای چالش برانگیز، تاثیر تصمیم گیری در روند بازی و  ... اشاره کرد. 
امیدواریم حمایت شما عزیزان باعث پیشرفت این عنوان شود.

logo-enamad logo-samandehi