غیر قابل تصور (قسمت اول)

غیر قابل تصور (قسمت اول)

نسخه ۱.۸
۱
هزار
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۸۰
مگابایت
حجم

زندگی "کوروش راد" به تصمیم گیری های شما وابسته است ! 


غیر قابل تصور یک بازی متفاوت ماجراجویی کاملا ایرانی ست که توسط تیم بازی سازی devlog در پنج ماه ساخته شده است. با توجه به سیستم تصمیم گیری بازی، شما میتوانید این بازی را با چندین روش کاملا متفاوت به اتمام برسانید. به طور کلی 3 پایان سینماتیک و کاملا متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده است.


 در "غیر قابل تصور" زندگی "کوروش راد" را کنترل میکنید. کوروش سال هاست که نویسندگی میکند و به دلیل فشارهای کاری به بیماری "روان پریشی" دچار شده و کابوس های وحشتناکی میبیند. به دلیل حال افسرده ی کوروش، همسرش تینا او را تنها میگذارد و قادر به ادامه ی زندگی با یک شخص روان پریش نیست! 


 اتفاق های غیر قابل تصوری برای کوروش رخ میدهد و این شمایید که باید با تصمیم گیری هایی که بر روی بازی اثر میگذارند، روند داستانی و گیم پلی بازی را کنترل کنید. آیا کوروش به زندگی شخصی اش با تینا باز میگردد یا ترجیح میدهد تنها زندگی کند ؟ آیا کوروش موفق به مبارزه با بیماری روان پریشی خواهد شد یا نمیتواند این بیماری را ریشه کن کند ؟ آیا کوروش که عاشق شغل نویسندگی خودش هست بخاطر بیماری این شغل را کنار میگذارد یا با آن دست و پنجه نرم میکند ؟ و ده ها سوال دیگر که قسمت اول "غیر قابل تصور" مقدمه ای برای بیان آن ها خواهد بود و نتیجه ی داستان و حتی روند بازی کاملا وابسته به تصمیم گیری های شما در بازی می باشد، بنابراین به تصمیم گیری های خودتان در بازی دقت کنید.


مشخصه های اصلی بازی : 


- تصمیم گیری هایی که بر روی داستان و روند بازی تاثیر میگذارند


- داستان جذاب 


- دوربین سینماتیک 


و ... 


.


برای اطلاع از رمز و رازهای بازی در این کانال عضو بشید : 


https://telegram.me/Devlog

در رسانه‌ها

مرز میان کابوس با واقعیت!

غیرقابل تصور یک بازی ماجرایی دو قسمتی است. شاید بتوان گفت در عناوین ماجرایی، طراحی داستانی جذاب و صد البته خلاقانه حرف اصلی را می‌زند. خوش‌بختانه در این عنوان شاهد داستانی جذاب و منحصر به فرد هستیم. داستان نویسنده‌ای که بر اثر فشار کاری زیاد دچار روان‌پریشی شده است و حالا با ترک خانه توسط همسر وی، شاهد بهم ریختن بیشتر اوضاع خواهیم بود! شاید این داستان کمی مشابه فیلم شاینینگ یا همان درخشش خودمان به نظر برسد، اما با پیش‌روی در داستان و درگیر شدن با مشکلات روانی این نویسنده جوان، کم‌کم تفاوت‌های خط داستانی بازی نیز آشکار می‌شود. هرچند پس از اتمام قسمت اول بازی کماکان چیز زیادی از داستان دستگیرتان نمی‌شود و ناچارید برای پی‌بردن به تمام ماجرا، قسمت دوم بازی را نیز تهیه کنید. با ما در ادامه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به این عنوان جذاب و کمی متفاوت!

معرفی بازی غیر قابل تصور؛ هزارتوی واقعیت

«غیر قابل تصور» داستان کوروش راد را روایت می کند، نویسنده ای که به خاطر فشارهای کاری فراوان به بیماری روان پریشی مبتلا شده و کابوس های وحشتناکی می بیند. همین مسئله روی زندگی زناشویی او هم تاثیر منفی گذاشته و همسرش تصمیم می گیرد تا کوروش را ترک نماید. اینجاست که بازی به بازیکن نقش کوروش را داده و باید از اتفاقات عجیبی که برای وی می افتد، پرده بردارید.

نقد و بررسی تخصصی بازی غیر قابل تصور

اخیرا قسمت اول بازی غیر قابل تصور توسط تیم ما (devlog) در کافه بازار منتشر شده است، با گذشت تقریبا یک هفته از روز انتشار، استقبال خوبی از این عنوان شده و حالا قصد داریم تا نقد و بررسی بر روی این عنوان داشته باشیم. البته این که ما کار خودمان را نقد کنیم شاید برایتان عجیب باشد، به طور کلی قصد داریم تا در مورد نکات مهم بازی توضیحاتی بدهیم و البته این را میگوییم تا از هر نقد توسط اشخاص دیگر استقبال خواهیم کرد.

نقد و بررسی بازی غیر قابل تصور

بازی غیر قابل تصور (قسمت اول) عنوانی سه بعدی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط تیم DevLog ساخته و منتشر شده است. در این بازی شاهد اتفاقات غیرمنتظره ای برای کوروش راد -شخصیت اصلی بازی- هستیم.

کافه دولوپرز: معرفی بازی غیرقابل تصور

“غیر قابل تصور” یک بازی ماجراجویی و ترسناک ایرانی ست که اخیرا در کافه بازار منتشر شده است. این بازی که توسط تیم بازی سازی مستقل devlog ساخته شده، ویژگی های جالب و منحصر به فردی دارد که آن را از سایر بازی های ایرانی متمایز میکند.

logo-enamad logo-samandehi