غیر قابل تصور (قسمت اول)

غیر قابل تصور (قسمت اول)

نسخهٔ ۱.۸
+۱۰ هزار
نصب
اکشن
دسته‌بندی
۸۰ مگابایت
حجم
غیر قابل تصور (قسمت اول)

غیر قابل تصور (قسمت اول)

DevLog
نسخهٔ ۱.۸
+۱۰ هزار
نصب
اکشن
دسته‌بندی
۸۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

زندگی "کوروش راد" به تصمیم گیری های شما وابسته است ! 


غیر قابل تصور یک بازی متفاوت ماجراجویی کاملا ایرانی ست که توسط تیم بازی سازی devlog در پنج ماه ساخته شده است. با توجه به سیستم تصمیم گیری بازی، شما میتوانید این بازی را با چندین روش کاملا متفاوت به اتمام برسانید. به طور کلی 3 پایان سینماتیک و کاملا متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده است.


 در "غیر قابل تصور" زندگی "کوروش راد" را کنترل میکنید. کوروش سال هاست که نویسندگی میکند و به دلیل فشارهای کاری به بیماری "روان پریشی" دچار شده و کابوس های وحشتناکی میبیند. به دلیل حال افسرده ی کوروش، همسرش تینا او را تنها میگذارد و قادر به ادامه ی زندگی با یک شخص روان پریش نیست! 


 اتفاق های غیر قابل تصوری برای کوروش رخ میدهد و این شمایید که باید با تصمیم گیری هایی که بر روی بازی اثر میگذارند، روند داستانی و گیم پلی بازی را کنترل کنید. آیا کوروش به زندگی شخصی اش با تینا باز میگردد یا ترجیح میدهد تنها زندگی کند ؟ آیا کوروش موفق به مبارزه با بیماری روان پریشی خواهد شد یا نمیتواند این بیماری را ریشه کن کند ؟ آیا کوروش که عاشق شغل نویسندگی خودش هست بخاطر بیماری این شغل را کنار میگذارد یا با آن دست و پنجه نرم میکند ؟ و ده ها سوال دیگر که قسمت اول "غیر قابل تصور" مقدمه ای برای بیان آن ها خواهد بود و نتیجه ی داستان و حتی روند بازی کاملا وابسته به تصمیم گیری های شما در بازی می باشد، بنابراین به تصمیم گیری های خودتان در بازی دقت کنید.


مشخصه های اصلی بازی : 


- تصمیم گیری هایی که بر روی داستان و روند بازی تاثیر میگذارند


- داستان جذاب 


- دوربین سینماتیک 


و ... 


.


برای اطلاع از رمز و رازهای بازی در این کانال عضو بشید : 


https://telegram.me/Devlog

نظرات کاربران - ۳،۴۰۹ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Dr.reza.salajegheh
Dr.reza.salajegheh
۱۳۹۵/۰۶/۲۵
عالی‌بود‌لطفا‌قسمت‌سوم‌بازی‌هم‌بسازید‌وطولانی‌تر‌باشه
salman, Ali
salman, Ali
۱۳۹۶/۰۱/۰۹
سلام بازیش عالی ولی یه لطفی کنید آقای راد لطقا نسخه کامل رایگان کنید لطفا اگر حرفم درسته لایک بدین لطفا اینم بقیه ستاره ها🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
ali
ali
۱۳۹۵/۱۲/۲۹
خیلی خوبه ولی ای کاش قسمت دومش رایگان بود