غیر قابل تصور (قسمت اول)

غیر قابل تصور (قسمت اول)

نسخه ۱.۸
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۸۰
مگابایت
حجم

زندگی "کوروش راد" به تصمیم گیری های شما وابسته است ! 


غیر قابل تصور یک بازی متفاوت ماجراجویی کاملا ایرانی ست که توسط تیم بازی سازی devlog در پنج ماه ساخته شده است. با توجه به سیستم تصمیم گیری بازی، شما میتوانید این بازی را با چندین روش کاملا متفاوت به اتمام برسانید. به طور کلی 3 پایان سینماتیک و کاملا متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده است.


 در "غیر قابل تصور" زندگی "کوروش راد" را کنترل میکنید. کوروش سال هاست که نویسندگی میکند و به دلیل فشارهای کاری به بیماری "روان پریشی" دچار شده و کابوس های وحشتناکی میبیند. به دلیل حال افسرده ی کوروش، همسرش تینا او را تنها میگذارد و قادر به ادامه ی زندگی با یک شخص روان پریش نیست! 


 اتفاق های غیر قابل تصوری برای کوروش رخ میدهد و این شمایید که باید با تصمیم گیری هایی که بر روی بازی اثر میگذارند، روند داستانی و گیم پلی بازی را کنترل کنید. آیا کوروش به زندگی شخصی اش با تینا باز میگردد یا ترجیح میدهد تنها زندگی کند ؟ آیا کوروش موفق به مبارزه با بیماری روان پریشی خواهد شد یا نمیتواند این بیماری را ریشه کن کند ؟ آیا کوروش که عاشق شغل نویسندگی خودش هست بخاطر بیماری این شغل را کنار میگذارد یا با آن دست و پنجه نرم میکند ؟ و ده ها سوال دیگر که قسمت اول "غیر قابل تصور" مقدمه ای برای بیان آن ها خواهد بود و نتیجه ی داستان و حتی روند بازی کاملا وابسته به تصمیم گیری های شما در بازی می باشد، بنابراین به تصمیم گیری های خودتان در بازی دقت کنید.


مشخصه های اصلی بازی : 


- تصمیم گیری هایی که بر روی داستان و روند بازی تاثیر میگذارند


- داستان جذاب 


- دوربین سینماتیک 


و ... 


.


برای اطلاع از رمز و رازهای بازی در این کانال عضو بشید : 


https://telegram.me/Devlogدر رسانه‌ها

کافه دولوپرز: معرفی بازی غیرقابل تصور

“غیر قابل تصور” یک بازی ماجراجویی و ترسناک ایرانی ست که اخیرا در کافه بازار منتشر شده است. این بازی که توسط تیم بازی سازی مستقل devlog ساخته شده، ویژگی های جالب و منحصر به فردی دارد که آن را از سایر بازی های ایرانی متمایز میکند.

معرفی بازی غیر قابل تصور؛ هزارتوی واقعیت

«غیر قابل تصور» داستان کوروش راد را روایت می کند، نویسنده ای که به خاطر فشارهای کاری فراوان به بیماری روان پریشی مبتلا شده و کابوس های وحشتناکی می بیند. همین مسئله روی زندگی زناشویی او هم تاثیر منفی گذاشته و همسرش تصمیم می گیرد تا کوروش را ترک نماید. اینجاست که بازی به بازیکن نقش کوروش را داده و باید از اتفاقات عجیبی که برای وی می افتد، پرده بردارید.


نظرات کاربران

salman, Ali
۱۳۹۶/۰۱/۰۹
سلام بازیش عالی ولی یه لطفی کنید آقای راد لطقا نسخه کامل رایگان کنید لطفا اگر حرفم درسته لایک بدین لطفا اینم بقیه ستاره ها🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Dr.reza.salajegheh
۱۳۹۵/۰۶/۲۵
عالی‌بود‌لطفا‌قسمت‌سوم‌بازی‌هم‌بسازید‌وطولانی‌تر‌باشه
ali
۱۳۹۵/۱۲/۲۹
خیلی خوبه ولی ای کاش قسمت دومش رایگان بود
عالى
۱۳۹۶/۰۳/۱۹
عالی کاش قسمت دو رائگان بود
bita
۱۳۹۶/۰۱/۲۸
واقعاخیلی بیشترازپنچ ستاره بایدبهش دادممنون به خاطرزحماتی که بابات بازی کشیدین ورایگان گذاشتین، ازتون خواهش میکنم قسمت۲روهم رایگان بزارین👍
عاشقتم لعنتی😔
۱۳۹۶/۰۳/۳۱
خوب بودبگین چطوری باید چاقو و طناب و سوزنو بردارم اصلادیده نمیشن چه برسه پیداشون کرد ولی خدایی وقتی دختره جیغ زد گوشی ازدستم پرید😂😨😨😨
مهردادددد
۱۳۹۶/۰۴/۱۲
خوبه...من ک کلی ترسیدم...فک کنین خونه ساکت بود...زنه یهو جیغ زد😯من که اب شدم از ترس ولی به هیجانش می ارزید😁😁😁👍👍👍👍👍👍👍
شایان
۱۳۹۶/۰۱/۲۲
ای کاش قسمت دومشم رایگان بود تو رو خدا قسمت دومشم رایگان کنی لطفا۵ ستاره کم ⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤⛤هرکی موفق لایک بزنه😃😁
کاربر بی‌نام
۱۳۹۶/۰۲/۱۳
عالی
محمد
۱۳۹۶/۰۳/۰۴
خیلی عالیه
السا
۱۳۹۶/۰۱/۱۸
خیلی عالیه ولی لطفا قسمت دوم را رایگان کنید تا همه استفاده کنند هرکی موافقه لایک کنه
یسنا
۱۳۹۷/۰۶/۲۷
چاقو لای در گیر میکنه دیگه هیچی نمیشه در باز نمیشه هرکاری میکنم ی راهنماییم نداره😒😒😒😒
رضا
۱۳۹۶/۰۱/۰۶
خیلی عالی و باکیفیت ادمه بدید و قسمت های دیگه هم بسازید ولی تبر رو چجور بردارم