کونگ‌فوی چینی

کونگ‌فوی چینی

نسخه ۲.۳۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۹۲
مگابایت
حجم


این بازی عالیه!

طراحی ساده اما اجرای فنون حرفه ای!  هر چه بیشتر مبارزه کنین و به مراحل بالاتر برین می تونین از مبارزات پیچیده تر و یا مبارزه با چند حریف به جای یک حریف لذت ببرین.

اگر رزمی کارین یا از دیدن فیلمهای بروس لی و جکی جان... لذت می برین حتما این بازی رو از دست ندین!

رایگان شروع کنین و علاقمندان حرفه ای تر  می تونند مثل یک کونگفوکار حرفه ای  با خرید ابزارهای مختلف مبارزه یا تکنیک های پیشرفته تر از موفقیت در مبارزات پیچیده تر با حریف های قدرتر بیشتر لذت ببرید.


ویژگی های اساسی این بازی:

۱. اجرای حرفه ای فنون مختلف: بیش از هزارترکیب حرکت کونگ فو

۲. واقعی بودن حرکات و مبارزه: اساسی ترین نیاز ما در بازی واقعی بودن مبارزه است.

۳. کنترل بسیار ساده: ما حالت کنترل پیچیده را طراحی نکرده ایم. منطقه سمت چپ ، حرکتهای شخصیت اصلی را کنترل می کند که با دکمه سمت راست حرکت می کند.

۴. گیم پلی ساده: برای داشتن یک تجربه مبارزه شاد ، ما تمام عملیات غیر ضروری ، تمام رابط های غیر ضروری و تمام توابع دست و پا گیر را حذف کرده ایم.

۵. قابلیت ترکیب فنون کونگ فو: در هر زمان با شکست دادن رئیس ، شما می توانید از فنون انداختن و استفاده از تجهیزات مختلف لذت ببرین.

حالتهای مختلف بازی:

۱.چالشهای مختلف: اولین چالش مبارزه با یک دسته از سربازان هست که پس از شکست دادن آنها می توانید رییس را به مبارزه بطلبید.

۲. دومین چالش شکست دادن رییس در هر رده هست که پس از شکست دادن رییس در هر رده میتوانید به  رده بالاتری از مبارزه صعود کنید.

۳.سومین چالش رعایت زمان هست و شکست همه سربازان در زمان تعیین شده برای اینکه سربازان بیشتری را به مبارزه بطلبید.

۴. چالش محدودیت تکنیک که در آن شما فقط می توانید دو مجموعه فنون را انتخاب کنید اما حریف شما می تواند دو تا پنج مجموعه فنون را اجرا کند.

۵. در حالت نامتناهی شما می توانید بدون محدودیت اجرای فن کنید و این انتظار می رود که با شکست سربازان بیشتر به سرعت به مراحل بالاتر بروید. 


اگر از این بازی لذت بردید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!اگر ایده یا نظری جهت بهبود بازی دارید می‌توانید آنرا برای ایمیل زیر ارسال کنید.

thumbsoft@gmail.com
logo-enamad logo-samandehi