بازی آنلاین کاربیست

بازی آنلاین کاربیست

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
رانندگی
دسته
۴۷
مگابایت
حجم

نام بازی : کاربیست / Carbist

سبک : مسابقات اتومبیل رانی ( آنلاین چند نفره ) / Online Multiplayer Car Racing Gameکاربیست یک بازی مولتی پلیر آنلاین به سبک مسابقات اتومبیل رانی در شهر هست که برای گوشی و تبلت های اندروید ساخته شده.نکات مهم :

1 - این بازی آنلاین هست و در حال حاضر مود آفلاین ندارد.

2 - اینترنت مورد نیاز برای این بازی : 4G  سیم کارت یا ADSL

3 - جهت اتصال به سرور ها و عدم بروز مشکلات فنی به هیچ وجه از فیلترشکن استفاده نکنید.بازی کاربیست هم اکنون در فاز آزمون و تست قرار دارد و درصورت حمایت های مادی و معنوی بازیکنان گرامی ، به مرور زمان امکانات موجود در آن

بیشتر شده و گیم پلی آن نیز بهبود خواهد یافت تعداد مپ های آن بیشتر شده و گسترش چشمگیر خواهد یافت ، همچنین تعداد اتومبیل های موجود در آن بسیار بیشتر می شود.معرفی گیم پلی بازی :کلیه مسابقات موجود در این بازی درون یک شهر انجام می شود و بازیکن با انتخاب هر مپ میتواند در آن مسابقه دهد.

تعداد اتومبیل های فعلی موجود در بازی 5 تا است ، اتومبیل های گرانتر سرعت و دست فرمان بهتری دارند.در ابتدا که وارد بازی میشوید اگر روم خالی باشد باید صبر کنید تا بازیکن بعدی به بازی ملحق شود.

پس از شروع مسابقه کلیه اتومبیل ها باید خود را به مقصد برسانند.

سیستم امتیاز دهی براساس تعداد اعضای شرکت کننده در آن دور مسابقه کار میکند یعنی هر چقدر تعداد نفرات بیشتر باشند ، نفر اول تا آخر امتیاز بیشتری دریافت میکنند.

بازیکنی که نفر آخر میشود تنها یک امتیاز دریافت میکند و موظف است خود را به انتهای خط برساند در غیر اینصورت امتیاز 0 برای وی محاسبه خواهد شد.

همچنین درصورت ترک بازی در ( وسط راند مسابقه ) 1 امتیاز منفی برای بازیکن کثر خواهد شد

بازیکنانی که وسط راند مسابقه به بازی ملحق میشوند باید تا انتهای راند صبر نمایند.امکانات موجود در بازی :1 - دارای 3 مپ

2 - داری 5 اتومبیل

3 - دارای سیستم چتویژگی های بازی :1 - بازی کم حجم

2 - گرافیک خوب

3 - دارای سرور های پر سرعت

4 - بهینه شده برای اینترنت ایران

5 - مصرف کم حجم اینترنت

logo-enamad logo-samandehi