ترایکورن

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۱۸٫۲ مگابایت
نسخه 1.0.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

 


ترایکورن بازی کنید، اعصاب خودتون رو ازمایش کنید!!


رکوردگیری پرهیجان


شما توی این بازی هر امتیازی به دست بیارید توی جدول رده بندی قرار میگیره. ما در فواصل زمانی بهترین رکورد ها را با نام کاربران بروزرسانی می کنیم شاید برای کل کل ها مناسب باشه!


یک قسمت دیگه هم داریم که زمان طلایی هست. این زمان به صورت تصادفی در ساعت های خاصی از روز باز میشه. هر امتیازی توی این حالت به دست بیارین توی جدول مخصوص همون ساعت قرار داده میشه. توی زمان های طلایی میتونید کلی اُرب درون بازی بدست بیارید اگر بالاترین رکورد ها رو بزنید.


توضیحات بازی


ترایکورن يك بازي دوبعدي ركوردي با سبك twitch reflex هست كه براي پلتفرم موبايل و تبلت ساخته شده. در اين بازي شما كنترل كننده يك تیغه مثلثی هستيد كه اين مثلث فقط توانايي گذشتن از مسير هاي سفيد رنگ رو داره و وقتی كه قرمز ميشه مي تونه موانع قرمز رنگ را بشکونه و از آنها عبور كنه. شما با لمس كردن قسمت چپ يا راست صفحه مي تونید مثلث رو جا به جا کنید تا از مسير هاي سفيد رنگ عبور كنه. براي عبور از موانع قرمز بايد با لمس كردن سمت چپ و راست صفحه به طور همزمان مثلث رو به رنگ قرمز درآورد تا موانع قرمز رو بتركونه و از اون عبور كنه. در اين بازي هر چقدر شما بازي كنید و پيش بروید، امتياز و سرعت بازي زیاد میشه و مي‌تونید اُرب هاي بيشتري جمع كنید تا اينكه با برخورد به موانع، خود مثلث منفجر میشه. همچنین می‌تونید با جمع کردن اُرب بیشتر هم مثلث جدید باز کنید و هم در صورت باخت به بازی ادامه بدید تا رکورد بیشتری بزنید.

تغییرات آخرین نسخه

- بر طرف کردن مشکل جمع آوری ارب ها در بازی

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار