طراحی نوشته های دیواری

طراحی نوشته های دیواری

نسخه ۴.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

با استفاده از مجموعه آموزش های نقاشی ما جانی دوباره به فکر  و خلاقیت خود دهید.


(مناسب برای همه سنین)


آموزش طراحی متن نوشته های دیواری :


در اکثر کوچه ها  و خیابان ها متن های برروی دیوار می بینیم که با یک شکل  و ظاهر خاصی طراحی شده اند. و شاید اولین سوالی که برای شما پیش بیاید این است که چجوری میشه این متن هارو با این صورت زیبا و در این حال پیچیده برروی دیوار  و یا هر جایه دیگه رسم کرد.


این برنامه به شما یاد میدهد که چگونه بتوانید یک متن را  در اشکال  و طرح های مختلف بر روی دیوار و یا کاغذ رسم کنید. و صاحب یک هنر منحصر به فرد  و  ویژه باشید.


طرح ها و شکل ها به صورت طبقه بندی شده  و دسته بندی شده در سه سطح آسان ، متوسط و سخت و به صورت گام به گام از ساده ترین شکل  و طرح ممکن شروع  و تا طرح نهایی به صورت قدم به قدم  و بسیار آسان به شما آموزش میدهد.


پس معطل نکنید و این برنامه فوق العاده رو  دانلود و از اون لذت ببرید.


از خصوصیت دیگه این برنامه سادگی در طراحی  آن است که حتی کودکان و خردسالان هم میتوانند به صورت مستقل  و بدون حضور والدین از برنامه استفاده کنند.


همه تصاویر با کیفیت بالا  و قابل اجرا و مشاهده در انواع گوشی های موبایل و تبلت می باشد


شما فقط به یک مداد  و کاغذ برای ترسیم این اشکال نیاز دارید و در همه جا می توانید استفاده کنید مانند در خانه – محیط کار –در جاهای که به انتظار نشستید و ... برای شما کاربری و قابل استفاده است . اینجوری هم از وقتتون استفاده کردید و هم  یه نقاشی جدید یاد گرفتید . وحتی می توانید اونو به کسی که دوسش دارید به عنوان  یه هدیه کوچیک که با دست خودتون اونو طراحی و درست کردید اهدا کنید.

logo-enamad logo-samandehi