Mario 2017 Persian

Mario 2017 Persian

Version 1.0
200
Active installs
Action
Category
16
MB
Size

توضیحات


گرافیک بازی ماریو 2017 بسیار عالی و در حد HD است. این بازی مناسب سنین 9 الی 40 سال می باشد.


در این بازی، ماریو از میان جنگل ها، کوهستان ها، بیابان ها و تونل های زیرزمینی عبور می کند، ماریو در میانه راه با موجوداتی از قبیل خرچنگ ها، ماهی های پرنده، قارچ خورها، لاکپشت ها، قارچ های متحرک و حلزون ها و جعبه های مرگبار مواجه می شود، اما این بار دست ماریو برای مبارزه پر هست، او یک اسلحه با هزاران گلوله در اختیار دارد که می تواند دشمنانش را یکی یکی از میان بردارد.


 


راهنما


در سمت چپ صفحه جهت های چپ و راست قرار دارند، و در سمت راست هم دو دکمه A و B وجود دارد:


دکمه B برای گلوله است.


دکمه A پرش کوتاه است (برای پرش بلند هم دو بار به این دکمه ضربه بزنید).


 


چند نکته


در هر کجای مرحله در صورتی که شکست بخورید، امتیازات شما از بین نمی رود و با همان امتیازات می توانید به قسمت فروشگاه برید و سپر و آهنربا خریداری نمایید. (بدین صورت که پس از شکست کادری ظاهر می شود که چند دکمه داره، که با زدن دکمه رفرش مرحله از اول شروع می شود، اما در صوتی که در همین کادر، بر روی دکمه سبدخرید ضربه بزنید به قسمت فروشگاه میرید و می توانید از امتیازات کسب شده جهت خرید سپر و یا آهنربا استفاده نمایید و در اجرای دوباره مرحله از آن بهره ببرید).


توجه داشته باشید که در قسمت فروشگاه دو دکمه دیگه هم برای خرید آنلاین امتیاز وجود داره که فعلا فعال نیست و در نسخه بعد فعال میشه.


در بخش انتخاب ماریو، گزینه های دیگه که ماریو شمشیر و یا تیروکمان داره فعال نیست و در نسخه های بعد فعال میشه.


از آهنربا برای جذب سکه ها، آجرها و جعبه های ستاره دار در مسیرهای صعب العبور استفاده میشه.


از سپر هم برای مقابله با دشمنان ماریو بدون نیاز به گلوله استفاده میشه، اما در مواجهه با قارچ خورها حتی با سپر هم احتیاط بیشتری کنید.

logo-enamad logo-samandehi