کسی نبینه!

Active Installs 500+
Size 1.6 MB
Version 1.3.0
Offers IAP purchases

Description

تا حالا شده بخوای عکس یا فیلم ای رو مخفی کنی اما سختت باشه واسه هر بار دیدن اش رمز بزنی؟


برنامه کسی نبینه! این کار رو براتون راحت می کنه!
مراحل کار خیلی ساده است:

مرحله اول) از داخل برنامه عکس و فیلم های خصوصی تون رو انتخاب می کنید، . با این کار فایلهاتون رو برای مخفی شدن اماده کردید.


مرحله دوم) هر وقت نیاز داشتید عکس ها مخفی بشن ( مثلا می خواهید گوشی رو بدید دست کسی!) به دو روش می تونید به برنامه بگید که فایل هایی که قبلا انتخاب کردید رو مخفی کنه!
روش اول: با تکان دادن گوشی
روش دوم: با استفاده از ویجت برنامه که کافیه یکبار روش بزنید. برای اینکه کسی متوجه نشه ویجت برنامه به شکل عکس یک باتری طراحی شده!


مرحله سوم) حالا فایل هاتون مخفی شدند و دیگه توی گالری یا هیچ برنامه دیگه ای (حتی فایل منیجر ها) باز نمیشن! در واقع الان گوشی توی حالت "عمومی" هست.


مرحله چهارم) اگر خواستید دوباره فایل ها دیده بشن با همون روش های قبلی (تکان دادن و ویجت) می تونید به برنامه بگید که فایل ها رو آشکار کنه. البته اینجا باید رمزی که قبلا انتخاب کردید رو وارد کنید! پس فرد دیگه ای نمی تونه وارد حالت "خصوصی" گوشی شما بشه و فایل هاتون رو ببینه


به همین سادگی هم از عکس ها و فیلم های خصوصی تون محافظت میشه هم وقتی توی حالت "خصوصی" هستید نیاز نیست هربار خودتون رو خسته کنید و رمز وارد کنید. ضمن اینکه در حالت خصوصی فایل ها از داخل همه برنامه ها (مثل وایبر و واتزآپ و ویرایشگر های تصویر) در دسترس هستند


امکان جدیداضافه کردن برنامه ها به لیست خصوصی:
با این کار وقتی در حالت عمومی هستید (فایل ها مخفی شده اند) برنامه های خصوصی شما نیز قفل می شوند و با ورود به حالت خصوصی همه برنامه ها باز می شوند.

ویژگی های دیگر برنامه:
1) بدون نیاز به دسترسی اینترنت
2) حذف برنامه فقط توسط خود شخص و از داخل برنامه
3) برنامه ای کم حجم
4) امکان تعیین رمز عبور
5) تنظیم میزان حساسیت تکان دادن گوشی (تبلت)
6) امکان تعیین تنظیمات مربوط به ویجت برنامه
7) اضافه کردن عکس و فیلم به لیست خصوصی از داخل گالری گوشی (منوی share)
8) اضافه کردن برنامه ها به لیست خصوصی
9) امکان بازگردانی فایل های مخفی شده حتی در صورت حذف نرم افزار
نکته مهم: به دلیل محدودیت های دسترسی در اندروید های نسخه KitKat به بعد مخفی سازی برای فایل هایی که در کارت حافظه (SD card) قرار دارند انجام نمی شود.

لینک بررسی برنامه در سایت AppReview.ir
لینک بررسی برنامه در سایت گویا آی تی

Changelog

امکان قراردادن برنامه ها در لیست خصوصی.

امکان بازگردانی فایل های مخفی شده حتی پس از حذف برنامه.

Permissions

  • run at startup
  • control vibration
  • read phone status and identity
  • modify/delete SD card contents
  • close other apps
  • delete all app cache data
  • retrieve running apps
  • payment through Bazaar
  • READ EXTERNAL STORAGE

In Media

نقد و بررسی کسی نبینه

پنهان کردن اطلاعات محرمانه و به خصوص عکس های شخصی در تلفن همراه، امری است که بسیاری از کاربران به آن احتیاج دارند. به همین دلیل، تاکنون روش های مختلفی در قالب اپلیکیشن های موبایل برای این کار ارائه شده که در برخی مواقع نیز موفقیت آمیز بوده اند. البته دغدغه ای که در استفاده از این برنامه ها وجود دارد، از بین رفتن اطلاعات و عکس ها به هر دلیل نامشخص میباشد! در ادامه به معرفی برنامه “کسی نبینه” میپردازیم که در رابطه با این موضوع میباشد. ما را در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.