۱
میلیون
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۵
مگابایت
حجم

سلامت باش


یکی از کارهای این برنامه تست بیماری کرونا می باشد کمک میکنید سطح سلامتی و یا ابتلا به بیماری کرونا را بررسی کنید

تست کرونا

آیا من کرونا دارم؟ آیا باید به بیمارستان مراجعه کنم؟


در شرایط همه‌گیری کرونا یکی از مشکلات اصلی، مراجعه بی‌مورد به مراکز درمانی است. چرا که هم باعث آلودگی جدید شده و هم امکان خدمت‌رسانی به افراد نیازمند را کاهش می‌دهد.

(بر اساس نیازهای پروژه پایش سرزمینی بیماری‌های واگیر و جهت اطلاع رسانی و امداد منطقه‌ای اطلاعات جغرافیایی به طور اختیاری دریافت می‌گردد)

در عین حال ممکن است علائمی پیدا کنیم که به ابتلای کرونا شک داشته باشیم. در این صورت راهکار چیست؟


این برنامه تلاش می‌کند با مطرح کردن چند پرسش پزشکی به یک تصمیم بالینی برسیم: آیا هم اکنون نیاز یه مراجعه به پزشک و مراکز درمانی دارم یا نه؟

در رسانه‌ها

رسانه چیکاو - برنامه سامانه مقابله با کرونا ؛ تست تشخیص کرونا بدهید

رسانه چیکاو - مدتی است که اکثر کشور ها درگیر ویروس جدیدی به نام کوئید 19 هستند که از خانواده ویروس کرونا است. این ویروس ناشناخته که از ووهان چین شروع به پخش شدن در تمام دنیا کرده است، متاسفانه گریبانگیر ایران نیز شده است. در راستای پیشگیری و قطع زنجیره شیوع این ویروس اقدامات زیادی انجام شده است. متاسفانه اطلاعات زیادی از این ویروس در دست نیست پس بایستی با پیشگیری و رعایت نکات بهداشتی، شیوع ویروس کرونا را کمتر کنیم. در ادامه با معرفی برنامه سامانه مقابله با کرونا و آموزش تست تشخیص کرونا همراه ما باشید.

نقد و بررسی اپلیکیشن کرونا، با هم کرونا را شکست می‌دهیم

اپلیکیشن کرونا نرم افزار موبایل جدیدی است که توسط ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا ساخته و ارائه شده است. با استفاده از این اپلیکیشن سلامتی می توانید تست کرونا داده و یا نزدیکترین مراکز درمانی ارائه دهنده خدمات در خصوص این ویروس به خود را بیابید. همچنین در بخش هایی از این برنامه موارد آموزشی و اطلاع رسانی وجود داشته و آخرین آمار مبتلایان به کرونا، آخرین آمار افراد بهبود یافته و آخرین آمار فوت شدگان به دلیل ابتلا به کرونا نیز، برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار رسمی است.

logo-enamad logo-samandehi