دایره‌های رمزگشا

دایره‌های رمزگشا

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۵
مگابایت
حجم

بازی دایره‌های رمزگشا یک بازی با حروف ابتکاری و جذاب می‌باشد که می‌تونه خیلی سرگرم کننده باشه. بازی در ظاهر دارای گرافیک ساده‌ای هستش اما ازنظر محتوا و بالابردن اطلاعات عمومی چیزی کم نداره و سعی شده از لغات و اصطلاحات ساده و روان استفاده بشه و از واژه‌های دور از ذهن استفاده نشده تا مشکلی در حل جدول پیش نیاد، هرچند می توان از کمک هم استفاده کرد.


نحوه حل جدول:


در جدول دایره‌های رمزگشا، هر واژه در مجموعه‌ای از دایره‌ها که با خط قرمز به هم وصل شده‌اند قرار می‌گیرد. با زدن رو هر دایره یه کادرکوچک شامل 9 حرف ظاهر می‌شه که باید از میان اون‌ها حرف صحیح رو انتخاب کرد. هر انتخاب صحیح یک امتیاز مثبت و هر حرف اشتباه، یک امتیاز منفی داره.


شما باید با پاسخ به سؤالات، جدول رو تکمیل و رمز جدول رو بیابید. رمز جدول در دایره‌هایی به رنگ سبز قرار گرفته‌ است.


پاسخ از دایره شماره‌دار شروع می‌شود و باید با پر کردن دایره‌های مربوط به آن سؤال به پاسخ رسید. در ضمن پاسخ ممکن است در هر جهتی درون دایره‌ها قرار بگیرد پس به دایره شماره‌دار و دایره‌های دیگر مربوط به سؤال که به صورت علامت سؤال درمی‌آیند توجه فرمایید.


در داخل بازی هم راهنمایی‌‌های لازم درج شده که با زدن روی آیکن ? قابل مشاهده است.


لطفاً اگه مشکلی داشتین قبل از ثبت هر نظر منفی اونو از طریق ایمیل پشتیبانی بازی به نشانی: arsin.app@gmail.com با ما در میان بزارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن بهش رسیدگی کنیم.


موفق باشید.

logo-enamad logo-samandehi