شارژ شد خبر بده! 🔋(حمایتی)

شارژ شد خبر بده! 🔋(حمایتی)

Version 13.1 pro
10
Active installs
Tools
Category
4
MB
Size

به نام خداوند دریای نور***خدایی که دارد به هر جا حضور

😍اگه گوشیم شارژ شد خبر بده!!!!!😍

توجه : دراین نسخه هیچ تبلیغاتی وجود ندارد وعلاوه بر آن همه قسمت ها باز می باشند و هر مشکلی که داشته باشید می توانید از داخل برنامه با تیم پشتیبانی ما گفتگو کنید تا مشکلتون رو بر طرف کنند.این برنامه کاملا تست شده است و برای ساخت آن دقت زیادی به کار رفته است.

توضیحات مختصر کوتاه:

یک برنامه بسیار کاربردی برای اونای که می خوان از شارژ شدن گوشی شون خبر دار بشن!! این برنامه می تونه از بیهوده شارژ شدن دستگاه شما جلوگیری کنه.😍

با فعال نمودن این برنامه و متصل نمودن گوشی خود به شارژ هر موقع که گوشیتون کامل شارژ شد این برنامه به شما اطلاع رسانی می کند (هشدار).

و این برنامه تنها دارای این امکانات نیست بلکه دارای باتری سخنگو و اعلام درصد و اعلام کم بودن باتری و نوتیفیکیشن تاریخ امروز و درصد باتری و دما و نمایش تغییرات باتری هست.

ویژگی ها:

شارژ شد هشدار بده

باتری گویا (اعلام فارسی درصد باتری هر 10 درصد)

اعلام کم بودن باتری

قابلیت تنظیمات زیاد و شخصی سازی مثل تنظیم درصد ها

پیام شناور تغییر درصد باتری

بسیار سریع

کم حجم و بهینه سازی شده

داری آلارم + قابلیت انتخاب هشدار دلخواه از گوشی + سخنگو فارسی و انگلیسی

ویدیو آموزشی داخل برنامه (هر چند که برنامه خیلی ساده طراحی شده)

و...

توجه :

دوستان حتما به برنامه دسترسی کار کردن داخل پس زمینه رو بدید تا برنامه پایدار روی دستگاه کار کنه این مورد راهنمای کامل شده داخل برنامه علاوه بر آن اگر در این زمینه مشکل داشتید حتما از قسمت حل مشکلات پیام دهید.

توجه :

دوستان این برنامه با نهایت کیفیت ساخت شده و در ساخت آن تلاش کردیم که به هیچ عنوان کوتاهی نکنیم و برنامه مشکلی نداره اگر در زمینه برنامه مشکلی داشتید حتما حتما از داخل برنامه قسمت حل مشکلات پیام بدهید تا مشکلتون رو حل کنیم (و اگر این کار رو نکنید حق الناسی به گردن ما نیست).یا از طریق شماره زیر در واتس آپ  یا تلگرام ارتباط برقرار کنید.

09397008269logo-enamad logo-samandehi