پرورش عضلات سینه در 8 هفته (تصویری)

پرورش عضلات سینه در 8 هفته (تصویری)

Version 1.1
500
Active installs
Health & Fitness
Category
10
MB
Size

برای هر تمرین تعداد دورها، تکرار ، ریتم ، میزان استراحت و تمرین مرتبط ذکر شده است. لطفا طبق توضیحات عمل کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.قبل از اینکه دست به کار شوید لطفا مقالات قسمت پیش از آغاز را کامل مطالعه کنید.


اگر می خواهید با افتخار صاحب عضلات سینه عالی شوید، و این تنها در هشت هفته رخ دهد، این نرم افزار برای شماست. این نرم افزار شامل یک برنامه هشت هفته ای از تمریناتی است که برای بهبود سریع اندازه و قدرت عضلات سینه ی شما طراحی شده است.


هر کدام از 24 جلسه ی تمرینی ، به خوبی با تصاویر و توضیحات همراه شده و کاملا واضح هستند، که باعث می شوند به حجم بازو، ماهیچه های پشت و بالاتنه نیز افزوده شود و نیمتنه ی بدن شکل V بخود بگیرد. این بهترین نرم افزاری است که شما برای ایجاد یک سینه ی بزرگ و قوی بدان نیاز دارید.


تمامی تمرینات این نرم افزار توسط جو وارنر طراحی شده است. او نویسنده متخصص در امور سلامت و تناسب اندام است که برخی از کتابهایش جزو پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون است.


مطالب موجود در این نرم افزار برای اولین بار منتشر می شود و در هیچ سایت و نرم افزار دیگری مشابه آن را نخواهید یافت. مطالب این نرم افزار توسط تیم برنامه نویسی کافه سافت ، ترجمه شده است.


منابع مورد استفاده در صفحه درباره نرم افزار ذکر شده است


logo-enamad logo-samandehi