+۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

به مدت محدود برنامه رایگان میشود


گوشی ها و تبلت های هوشمند امروزه حکم ابزارهای همه کاره را دارند که می توانند بعنوان یک دوربین عکاسی ، نمایش دهنده فیلم ، کتاب الکترونیکی و بسیاری کاربردهای دیگر ظاهر شوند و این امر ما را ملزم به ذخیره اطلاعات مهمی از خود در این ابزارها می کند.
اطلاعاتی که می توانند شامل عکس های شخصی و خانوادگی ، رمز کارت های اعتباری ، گفتگوها و پیام های خصوصی مان باشند و اینجاست که مساله مهم حفظ امنیت این اطلاعات ضرورت پیدا می کند . نگرانی ما زمانی بیشتر خواهد شد که بدانیم اندروید که امروزه سیستم عامل بسیاری از گوشی های هوشمند ما است دچار ضعف های امنیتی بسیاری است و این یعنی اطلاعات ما همواره در معرض سرقت قرار دارد.
چاره چیست؟
نرم افزارهای بسیاری برای قفل گذاری اطلاعات گوشی و جلوگیری از دسترسی آسان به اطلاعات شخصی افراد وجود دارد اما باز یک مشکل اساسی پابرجاست و آن این که با شکستن قفل ، دسترسی به اطلاعات امکان پذیر است.
نکته ای که نرم افزار ما را از سایر نرم افزار ها متمایز میکند این است که نه تنها اطلاعات موجود را قفل گذاری بلکه آنها را رمزنگاری کرده تا حتی در صورت شکستن قفل توسط سارقان، اطلاعات موجود در گوشی شما ناخوانا باشد و این به معنی تضمین امنیت بسیار بالا برای اطلاعات شما است .
امکانات


امکان مخفی کردن هر نوع فایل ( موزیک – ویدئو – عکس – تکست و ... ) 


امکان کد گذاری برای امنیت بیشتر 


امکان ذخیره چهره کسانی که قصد ورود به برنامه شما را دارند 


امکان بازگرداندن فایل ها از داخل برنامه به حافظه 


امکان share کردن مستقیم فایل ها از داخل برنامه 


امکان set کردن pin های تقلبی برای امنیت بیشتر 


امکان Backup گیری از فایل های مد نظرتان 


امکان مشاهده فایل های درون فضای Dropbox تان 


جداسازی فایل ها بر اساس فرمتشان به منظور راحتی کاربر

logo-enamad logo-samandehi