دانشنامه بدن انسان

دانشنامه بدن انسان

Version v4.2
Free
In-app Purchases
200
Active installs
Education
Category
30
MB
Size

این روزها انواع تبلت و موبایل جز جدایی ناپذیر زندگی بسیاری از ما شده اند و زندگی بدون اپلیکیشن ها و برنامه های کاربردی گاها بسیار سخت و حتی غیر ممکن به نظر می رسد . همه ما از انواع اپلیکیشن های تلفن های همراه برای برقراری ارتباط ، پیدا کردن آدرس ، سرگرمی ، آموزش و ... استفاده می کنیم .


از سوی دیگر به دلیل محبوبیت فراوان تلفن های همراه و تبلت ها و سهولت استفاده و در دسترس بودن امکانات خواندن و نوشتن ، این دستگاه ها برای مقاصد آموزشی بسیار مفید و پرکاربرد هستند . از این رو برآن شده ایم تا با تهیه یک اپلیکیشن موبایل بسیار کاربردی ، گامی در راستای آموزش، ارتقای سلامت جامعه و رفع نیازهای شما عزیزان برداریم .


اپلیکیشن موبایل یاد شده ، در حقیقت یک دایرة المعارف جامع درباره آناتومی بدن انسان است که به معرفی تمامی اجزای بدن ، محل قراری گیری اندام ها ، کارکرد و ... در خصوص هر قسمت بدن می پردازد .


کار کردن با این اپلیکیشن که تماما به زبان فارسی تهیه شده است ، بسیار ساده بوده و بزرگسالان ، نوجوانان و حتی کودکانی که سواد خواندن داشته باشند به سادگی قادر به استفاده از آن خواهند بود .


می توان گفت وجود این اپلیکیشن بر روی هر تلفن همراهی بسیار لازم و ضروری است . چرا که آگاهی از محل قرارگیری ارگان های بدن و کارکرد هریک از آنان می تواند در تشخیص علل درد و ناراحتی ، مراجعه به موقع به پزشک و جلوگیری از ابتلا به بیماری ها ، بسیار مفید و موثر باشد .


منابع:
  فیزیولوزی پزشکی گایتون و هال جلد دوم 2016 
آناتومی گری 2014
انتشارات:تیمورزاده
خلاصه و دسته بندی از هیئت علمی مجموعه فرزیست

logo-enamad logo-samandehi