Ariel the Little Mermaid

Ariel the Little Mermaid

Version 1.0
100
Active installs
Casual
Category
7
MB
Size

آریل به عنوان یک پری دریایی 16 ساله از زندگی در زیر آب ناراضی و علاقه مند به دنیای انسان های واقعی شده است. هر چند که برخلاف او پدرش King Triton نفرتی شدید را نسبت به انسان ها دارد.


در یکی از شب ها اریل به همراه دو تن از دوستانش به سطح اقیانوس رفته تا شاهد جشن تولدی باشند که برای شاهزاده Eric برگذار شده است. در اثر همین ماجرا پری عاشق شاهزاده شده و ادامه ماجرا …


خلاصه داستان به آنجا میرسد که اریل برای به دست آوردن عشق خود مجبور به مبارزه علیه حیله های جادوگر دریا Ursula میشود. چرا که Ursula تصمیم گرفته با استفاده از سفری که اریل در پیش دارد بر دنیای زیر آب تسلط یافته و با بر کنار زدن Triton خودش به عنوان پادشاه دریاها جایگزین شود.


در ابتدای بازی شما قادر به انتخاب Ariel و یا King Triton هستید تا به نبرد با Ursula بروید. در هنگام بازی میتوانید به نجات برخی اسیران کوچک و پراکنده در طول مراحل که به صورتی ثابت در جای خود ایستاده اند، بپردازید.


در عین حال لازم است تا از دشمنان بازی مانند مارماهی ها، صدف ها، کوسه ها، و دیگر گونه های دریایی اجتناب کرده و فاصله بگیرید. برخی دوستان پری نیز مانند Flounder و Sebastian برای مدتی کوتاه قابل فراخوانی بوده و به کمک شما خواهند آمد. 


برای شما آرزوی موفقیت می کنم.


برای اجرای بازی در حالت تمام صفحه ابتدا چرخش خودکار گوشی را روشن نمایید سپس گوش را بچرخانید.

logo-enamad logo-samandehi