واکی تاکی بیسیم (وای فای و بلوتوث)

واکی تاکی بیسیم (وای فای و بلوتوث)

نسخه تمام نسخه ها اصلاح کامل
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲
مگابایت
حجم

**مژده ** دوستانی که اندروید 6 به بالا دارند نسخه‌ی جدید برنامه را نصب کنند امیدوارم کار کنه *******


 


روش استفاده از برنامه


ابتدا سوال می‌شود که بلوتوث گوشی خود را روشن کنید و شما باید بپذیرید.


1)از طریق بلوتوث : ابتدا در هر دو گوشی بلوتوث هر دو را روشن کنید و سپس در گزینه‌ی Bluetooth را کلیک کنید و سپس گزینه ی جستجو رو بزنید تا گوشی طرف مقابل پیدا بشه (اگه پیدا نشد در هر دو گوشی گزینه ی discovery رو کلیک کنید) سپس با فشار دادن پایین تصویر میتوانید پیام خود را بفرستید..


2)از طریق wifi : ابتدا هر دو گوشی را به یک مودم وصل کنید(دقیقا همان گونه که به اینترنت از طریق مودمتون وصل میشد) سپس آی پی خود را به طرف مقابل اعلام کنید تا طرف مقابل آی پی شمارو وارد کند و سپس گزینه ی wifi connect رو بزنید (یا بلعکس این کار را انجام بدید) سپس با فشار دادن پایین تصویر میتوانید پیام خود را بفرستید.. این کار هزینه ای را برای شما به هیچ وجه ندارد.


3)صحبت با خود: برای این کار تنها کافی است که در صفحه اول بر روی wifi connect کلیک کنید .سپس با فشار دادن پایین تصویر میتوانید پیام خود را بفرستید.


 


shayanandroidapp@gmail.com


با این برنامه شما میتوانید با یک نفر که در برد یک بلوتوث یا هر دو متصل به یک مودم باشند صحبت کنید. یکی از ویژگی های متفاوت این برنامه امکان صحبت کردن با خود می باشد. برای این کار تنها کافی است که وقتی برنامه بالا آمد گزینه ی اتصال wifi را کلیک کنید.


نظر یادتون نره.

logo-enamad logo-samandehi