محاسبه‌گر قیمت خودرو کارکرده

محاسبه‌گر قیمت خودرو کارکرده

نسخه ۲.۴
+۲۰
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

نرم افزار فوق قادر است ارزش واقعی خودروهای کارکرده را بسیار دقیق محاسبه کند. این نرم افزار با مشاوره 4 کارشناس مجرب و فروشنده خودرو تهیه شده است. بنابراین قیمت گذاری آن کاملا کارشناسی شده می باشد. همچنین کارایی آن در قیمت گذاری بیش از 50 خودرو تست و کالیبره شده است.

ضمن اعلام قیمت خرید مناسب برای خودرو توصیف شده توسط شما، نکات فنی و نظر کارشناس و نمره کارشناس به خودرو نیز اعلام می شود.
نرم افزار با بهره از تجارب کارشناسان ذخیره شده در حافظه اش، پاسخ شما به سوالات را تجزیه تحلیل می کند و نظر کارشناسی می دهد. بعنوان مثال نرم افزار می داند که ماسیدگی در روغن به چه علت است و مشکلات موتور را برای شما لیست خواهد کرد.یا اینکه ستون های خودرو ضربه خورده باشند نشان از چیست و شما را از وضعیت نهان خودرو مطلع خواهد کرد.

متغیرهایی که نرم افزار برای قیمت گذاری از آن استفاده می کند:
1. قیمت صفر خودر
2. مدل تولید
3. وضعیت بیمه
4. کارکرد
5. وضعیت موتوری خودرو
(متغیرهای انتخاب شونده توسط کاربر اعم از موتور، گیربکس، هیدرولیک و ... و سوالات ریز فنی)
6. وضعیت شاسی و بدنه
(متغیرهای انتخاب شونده توسط کاربر اعم از ضربه خوردگی ها، رنگ خوردگی ها، تعویض قطعات و ... و سوالات ریز فنی)
7. وضعیت داخلی

نکته:
1. بعلت نوسانات بازار، اگر احساس کردید که نرم افزار قیمت مناسبی ارائه نمی دهد از گزینه کالیبره کرده برای بهبود محاسبه گر استفاده کنید. هر چند محاسبه گر از قیمت صفر خود برای تعیین صدمات وارده به خودرو استفاده میکند تا احتمال خطای محاسبه پایین باشد.

2. اگر قسمت مورد نظر سالم است لازم است حتما گزینه کاملا سالم است انتخاب شود. بعنوان مثال اگر در قسمت وضعیت موتوری خودرو، گزینه کاملا سالم است را انتخاب کنید نرم افزار امتیاز مفی لحاظ نمی کند اما اگر گزینه مواردی مشکل دارد را انتخاب کنید و هیچیک از موارد مشکل را هم تیک نزنید باز هم نرم افزار بدلیل مشکلی که در لیست نیست درصدی را کم می کند.
-------------

برای مشاهده دیگر برنامه های حقیر، اون بالا روی نام احسان کلیک کنید.

ممنون

logo-enamad logo-samandehi