Fundroid

Fundroid

Version ultimate 1.4.10
1
K
Active installs
Entertainment
Category
6
MB
Size

تنها خاصیت این برنامه سرگرمی و شوخی با دیگران است و هیچ کاربرد دیگری ندارد! اما طراحی شگفت انگیز آن شما را قبل از دیگران مبهوت خود خواهد کرد!

امکانات مختلف این نسخه از فاندروید:
- دروغ سنج: از دوست خود بخواهید انگشت خود را بر روی دروغ سنج گذاشته و به سوال شما پاسخ دهد. برنامه در عین ناباوری طرف مقابل راست یا دروغ بودن جواب را نمایش خواهد داد!
- فال تقلبی: شما به یک برنامه ی طالع بینی دست یافته اید که می تواند از روی ماه تولد و رنگ مورد علاقه و... توصیفات دقیقی از شخصیت کاربر ارائه دهد. اما واقعیت اینجاست که طالع هر فرد را شما می نویسید!
- تماس با پلیس: شما جلوی چشم همه با شماره ی 110 تماس می گیرید اما به جای وصل شدن به مرکز پلیس با اپراتور جعلی فاندروید گفتگو خواهید کرد!

هیچ یک از حقه های فاندروید سرکاری نیستند اما برای سرکار گذاشتن دیگران بسیار مناسب هستند! و البته روش کار آنها مشابه هیچ برنامه ی دیگری حتی در فروشگاه گوگل نیست . شیوه ی کارکرد هر کدام از بخش های مختلف داخل برنامه توضیح داده شده است.
شما می توانید پس از اجرای ترفندهای مختلف بر روی دیگران از طریق میانبر موجود در صفحه ی اصلی تجربه ی خودتان از کار با فاندروید را مستقیما در نظرات همین صفحه با ما و دیگران کاربران به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید از بازار:
http://cafebazaar.ir/help/?l=fa

توجه:
- قبل از خرید از وجود سنسور ژیروسکوپ در تلفن همراه خود مطمئن شوید. برخی گوشی های ارزان قیمت فاقد این سنسور هستند.
-بدیهی است که این برنامه قبل از انتشار توسط ما و کارشناسان بازار بارها تست شده است با این وجود در صورت بروز هرگونه مشکل در روند استفاده از فاندروید با ایمیل پشتیبانی درج شده در همین صفحه تماس بگیرید.
- این نرم افزار تنها برای تفریح و سرگرمی بوده و هیچگونه ارتباطی با نیروی انتظامی و یا سایر نهادهای مرتبط ندارد.
- شوخی های مختلف فاندروید را مسئولانه و با رعایت حدود استفاده کنید.
- دروغ سنج برنامه یک دروغ سنج واقعی نیست. همچنین هنگام تماس با پلیس شما عملا به هیچ شماره ای تلفن نمی کنید و مکالمه تنها بین شما و فاندروید انجام می شود.

logo-enamad logo-samandehi