سوپر اینستا - فالوئر، لایک، کامنت

سوپر اینستا - فالوئر، لایک، کامنت

نسخه ۱.۳.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۵
مگابایت
حجم

برنامه‌ی افزایش لایک، فالوئر و کامنت واقعی (ایرانی) اینستاگرام!  چندین برنامه در یک برنامه! افزایش لایک، فالوور و کامنت ایرانی و ۱۰۰٪ واقعی!  

✔ دوست دارید تعداد فالوئر‌هاتون بیشتر بشه ؟   

✔ عکس هاي شما کم لايک میخوره ؟   

✔ آیا تمایل دارید دوستان و همکاران شما از تعداد لایک های شما شگفت زده شوند ؟   

✔ دوست داريد فالوورهاي اينستاگرام خود را بطور خودکار افزايش دهيد ؟   

✔ آيا تمايل داريد دوستان خود را با تعداد فالوورهاي خود شگفت زده کنيد ؟   

ما برای شما برنامه ای طراحی کرده ایم که شما را به همه خواسته هایتان میرساند .  چندین امکان در یک برنامه:    

1. افزایش فالوور 2. افزایش لایک 3. افزایش کامنت 4. افزایش بازدید   

با این برنامه شما با بدست اوردن سکه رایگان که با فالو کردن یا لایک کردن و ویو و کامنت پست های دیگر کاربران و متنوع که بدست می آورید میتوانید برای خود یا اکانت شخص دیگر سفارش فالوئر و لایک و ویو و کامنت بدهید.   سفارش بازدید ارزان   امکان سفارش بازدید از 100 عدد و انجام سریع سفارشات به هر تعداد   

بازگشت دو سکه به ازای هر انفالو به حساب شما   قبل از استفاده از برنامه راهنما را مطالعه کنید.   

نظرات و پیشنهادات و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید .   بدون هر نوع تبلیغات و مزاحمت   بازدید گیر ویوگیر قیمت مناسب  **توجه بهتر است قبل از استفاده لطفا قابلیت ورود دو مرحله ای یا همان two-factor Athentication را در اینستاگرام خاموش کنید .   

توجه مهم : این برنامه به هیچ‌یک از اطلاعات حساب شما دسترسی ندارد و تمام اطلاعات شما نزد اینستاگرام محفوظ است. برنامه‌ی ما، صرفا اطلاعات عمومی اکانت شما، شامل یوزر نیم، آواتار و آی‌دی (جهت شناسایی کاربران) را ذخیره میکند و این اطلاعات در صورت عدم استفاده‌ی شما از برنامه در طی ۱ سال، پاک خواهد شد. این برنامه فقط از API اینستاگرام استفاده میکند و تمامی ریکوئست های انیستاگرام، از سمت کلاینت و بدون دخالت سرور ارسال میشود. لاگین شدن شما در اپلیکیشن، کاملا توسط اینستاگرام انجام می‌شود و اطلاعات اساسی شما همانند گذرواژه، برای ما در سمت سرور قابل مشاهده و استفاده نیست .

logo-enamad logo-samandehi