اتواپ- خدمات آنلاین خودرو

اتواپ- خدمات آنلاین خودرو

نسخه ۱.۰.۱
۱۰۰
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۹
مگابایت
حجم

اپلیکیشن اتواَپ توسط "شرکت تعاونی تعمیرکاران خودرو فاوا" که تحت نظر "اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران" فعالیت می‌کند، به منظور ارائه خدمات مورد نیاز جامعه طراحی و توسعه یافته است و فعالیت خود را آغاز کرده و با هدف رفع نیازهای مالکان خودرو، فعالیت خود را توسعه و ادامه خواهد داد. این اپلیکیشن با همکاری تعمیرکاران با سابقه و دارای مجوز اتحادیه تعمیرکاران خودرو و هم‌چنین سایر نهادهای مسئول در زمینه خدمات خودرو و فروشندگان مطرح قطعات یدکی زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران به ارائه خدمات می‌پردازد.

تعمیرگاه‌ها

با اتواَپ می‌توانید نزدیک‌ترین تعمیرگاه را پیدا کنید، مشخصات این تعمیرگاه را بررسی کنید، امتیازات و نظراتی که سایر کاربران درباره آن تعمیرگاه ثبت کرده‌اند را مشاهده کرده و هم‌چنین از قابلیت مسیریابی تا محل تعمیرگاه استفاده نمائید. تعمیرکاران به دو صورت فهرست که بر اساس نزدیکی به موقعیت کاربر مرتب شده‌اند و هم‌چنین روی نقشه نمایش داده می‌شوند.

بر اساس نوع تخصص و نوع برندی که تعمیرگاه فعالیت می‌کند، تنها تعمیرکاران مورد نیاز را بیابید.

نرخ مصوب اتحادیه

از گزینه "نرخ مصوب اتحادیه" منوی کنار اتواَپ می‌توانید فهرست خدمات تعمیر خودرو به همراه قیمت مصوب اتحادیه تعمیرکاران را مشاهده کنید.

اخبار و مقالات

از این گزینه می‌توانید از آخرین اخبار خودرو، آخرین اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های اتحادیه، مقالات و ویدئوهای آموزشی و سایر محتوای مرتبط با حوزه خودرو با خبر شوید.

کاربران در این قسمت می‌توانند نظر خود در خصوص محتوای ارائه شده را ثبت کنند و به محتوا امتیاز دهند، در صورت مفید بودن محتوا از دکمه لایک برای ثبت پسندیدن مطلب استفاده کنند، با گزینه Shareمی‌توانند مطلب مفید را برای بقیه ارسال نمایند، نظر سایر کاربران را مشاهده کنند، مقالات مرتبط را پیدا کنند و هم‌چنین فهرست مطالب را بر اساس تعداد بیشترین بازدید، بیشترین امتیاز و زمان انتشار مرتب‌سازی نمایند.

تعمیر در محل

در صورت نیاز به تعمیرکار در محل شما، می‌توانید از طریق گزینه "تعمیر در محل" درخواست خود را ثبت نمائید تا در سریع‌ترین زمان، نزدیکترین تعمیرکار به محل شما اعزام شود.برخی مزایای اتواَپ:

- اطمینان از مهارت تعمیرکار

- مشاهده نرخ مصوب تعمیرات

- اطلاع از امکانات و ساعت کار تعمیرگاهautoapp.ir

پیشنهاد یا انتقادی به اتواَپ دارید؟

از طریق ایمیل Support@autoapp.ir با ما در تماس باشید

Developer e-mail: android@autoapp.irlogo-enamad logo-samandehi