کارمارت 24

کارمارت 24

نسخه ۱.۳.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۵
مگابایت
حجم

آیا دوست دارید خودروی خود را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید؟
آیا تا حالا شده به دنبال خودروی خاصی باشید ولی نتونستید آن خودرو را بیابید ؟
آیا دوست دارید بدون هیچ زحمتی و مراجعه به بنگاه های خرید و فروش خودرو و هزینه های اضافه خودروی خود را در کمترین زمان ممکن بیابید یا به فروش برسانید ؟
آیا دوست دارید با مشخص کردن خودرویی با مشخصات خاص ، به محض ثبت شدن چنین خودرویی به شما اطلاع رسانی بشه؟
آیا میخواهید هرکجا که هستید بتونید به آخرین قیمت خودرو دست پیدا کنید ؟

ما نیز همانند بسیاری از شما در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ فعلی، کاری پر دردسر، زمان بر و خسته کننده خواهد بود.
از این رو به عنوان تیم حرفه ای خرید و فروش خودرو و مسلط به امور و تحولات گوناگون این صنعت، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، با بررسی تجارب مشابه خارجی و ایرانی و درک نیاز ها، محدودیت ها، فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.
کار مارت با ساده سازی و روان کردن فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، به شما کمک خواهد کرد تا بدون کوچکترین نگرانی و در کمترین زمان "بخرید" یا "بفروشید".
در این راه تلاش شده تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست پیدا کنیم، اما همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هر چه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آنها را به آدرسsupport@cafevas.ir ارسال نمائید.

کار مارت اولین برنامه تخصصی خرید و فروش خودرو صفر و دست دوم می باشد که با کمک گرفتن از آن می توانید خودروی خود را براحتی با چند لمس ساده گوشی، برای فروش قرار دهید و یا به جستجوی خودروی مورد علاقه خود جهت خرید بپردازید.
تمامی این امکانات در وب سایت و برنامه کار مارت برای شما فراهم شده است.

در ادامه به شرح امکانات و توضیحات این اپلیکیشن می پردازیم :
مشاهده خودروها : با اجرای برنامه، لیستی از آخرین خودروهای ثبت شده نمایش داده می شود که شامل تصویر ، عنوان ، کارکرد کیلومتر ، قیمت خودرو ، سال تولید و زمان ثبت آگهی می باشد .
همچنین از بخش قیمت خودرو ، می توانید به آخرین قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید.


ارسال آگهی خودرو: با وارد شدن به قسمت ارسال آگهی در منوی بالای صفحه ، می توانید آگهی جدید ایجاد کنید .جهت ایجاد آگهی ، اطلاعات تماس و مشخصات خودرو دریافت می شود. از جمله اطلاعات تماس ، نوع آگهی (فروش یا کارکرده) ،نوع فروش ( دست دوم ، صفر) ، استان ، انتخاب برند ، انتخاب مدل خودرو ، قیمت ، کارکرد ، نوع گیربکس (دستی یا اتوماتیک) ،نوع سوخت ، سال تولید ، توضیحات بیشتر و امکان انتخاب چند عکس مناسب از خودرو مورد نظر یا گرفتن عکس در همان لحظه از خودرو ، توضیحات بیشتر در صورت نیاز و در نهایت ایجاد آگهی جدید .

جستجو: در صورت تمایل می توانید با مشخص کردن عواملی که در انتخاب خودرو برای شما مهم هستند ، خودرویی با معیار مناسب پیدا کنید . از جمله :برند ، مدل ، کارکرد ، قیمت (از قیمت ، تا قیمت ) ، سال تولید ، استان ، رنگ ، نوع فروش ، نوع گیربکس و نوع سوخت می باشد که با مشخص کردن عوامل مورد نظر و زدن دکمه جستجو ، لیست خودروهایی که با مشخصات درخواستی شما مطابقت دارند ، نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی هر یک از خودروهای موجود ، می توانید اطلاعات کاملی از آن خودرو را مشاهده نمایید.

نمایش اطلاعات خودرو :
شامل : تصاویر خودرو، توضیحات فروشنده ، سال تولید ، کارکرد ، نوع گیربکس ، نوع سوخت ، رنگ ، قیمت ، نوع شاسی ، استان ، زمان ثبت و اطلاعات فروشنده . همچنین می توانید همان لحظه با آگهی دهنده تماس گرفته و یا ایمیل ارسال کنید.
درصورتی که این آگهی مورد پسند شما می باشد ، میتوانید با انتخاب آیکن علاقه مندی ها در منوی بالا ، این آگهی را به علاقه مندی های خود اضافه کنید.

امکانات منو:
- انتخاب استان: با انتخاب کردن استان ، تنها خودروهایی که در آن استان ثبت شده اند نمایش داده میشود.

- انتخاب برند: با انتخاب کردن برند، تنها خودروهایی با برند مورد نظر نمایش داده می شوند.
-آگهی جدید

-ورود و ثبت نام

- علاقه مندی ها


- آگهی های من : لیست کامل خودروهایی که ثبت کرده اید و همچنین خودروهای ثبت شده که می توان آنها را ویرایش یا حذف نمود.

-قیمت خودرو

logo-enamad logo-samandehi