آموزش برنامه نویسی حرفه ای b4a

آموزش برنامه نویسی حرفه ای b4a

نسخه ۱
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

به نام خدا


 


این نرم افزار دریچه ایست به دنیای برنامه نویسی حرفه ای اندروید


آیا علاقه مند به برنامه نویسی اندروید به صورت حرفه ای هستید؟


با استفاده از مطالب این برنامه شما می توانید یک برنامه کامل درست کنید


اگر در هنگام کار به مشکل برخوردید,مطمعن باشید جواب خود را در  این برنامه پیدا می کنید و می توانید تمام کتابخانه های پرکاربرد همراه با سورس کد کتابخانه ها در اختیار داشته باشید.


در این برنامه پرداخت درون برنامه ای و امنیت کامل پرداخت را ما قرار دادیم.


در صورت هرگونه مشکل می توانید در تلگرام یا ایمیل با ما در ارتباط باشید


 


پرداخت درون برنامه ای


پرداخت درون برنامه ای این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در برنامه یا بازی خود محصول بفروشید یا بدون استفاده از نسخه دمو یک برنامه با هر 2 قابلیت دمو و اصلی قرار دهید تا کاربر براحتی تمامی جوانب برنامه را بررسی کرده و سپس به میل خود برنامه را به نسخه کامل ارتقاء دهد یا با همان دمو سر کند.


این امر بصورت رایگان در اختیار برنامه نویسان جاوا(Eclipse) قرار گرفته است و در مستندات بازار توضیح داده شده است اما برنامه نویسان B4A در این رابطه با مشکل مواجه هستند زیرا نیاز به کتابخانه دارد.


در طی مکاتبه ای که با بازار در این زمینه شد نتیجه زیر حاصل آمد:


(توسعه‌دهنده گرامی خوشحالیم که قصد استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای در برنامهٔ خود دارید. متأسفانه هم‌اکنون از محیط‌های غیر محلی (Native) پشتیبانی نمی‌کنیم ولی در صورتی که شما به کد‌های منبع محیط توسعهٔ خود دسترسی داشته باشید می‌توانید با کمی دستکاری کد‌ها این قابلیت را اضافه کنید.


امیدواریم بتوانید با مطالعه و جستجوی بیشتر آن چه مد نظر دارید را تأمین کنید.


با احترام)


بنابراین در این برنامه نحوه استفاده از کتابخانه را به اضافه خود کتابخانه در اختیار شما قرار می دهیم و آموزش امنیت 99درصدی پرداخت خود را انجام خواهید داد.


شما نیز ممکن است با اضافه کردن Class به پروژه خود و تعریف چندین متغیر (با استفاده از کتابخانه های خارجی) بتوانید این کتابخانه را تولید کنید.


 


امنیت در پرداخت


در این برنامه ما امنیت 99درصدی  در برنامه خود را فراهم می کنیم


 یکی از اصلی ترین مبحث های برنامه نویسی اندروید امنیت در برنامه خود است.


امنیت هیچ گاه کامل یا صد درصد نمیشه ولی امروز ما با این آموزش ها امنیت 99درصدی برنامه ی خود را می توانید تامین کنید و برنامه ای که امنیت آن پایین باشد اول از همه برنامه نویس را زیر سوال می برد و اعتماد مردم را نسبت به آن برنامه و برنامه نویس خراب می کند.


امروزه افراد زیادی با روت کردن گوشی خود می توانند پرداخت درون برنامه ای برنامه هارا دور بزنند یا هک کنند که کار خیلی سختی هم نیست و بیشتر برنامه های موجود در بازار قابل هک شدن هستند و از امنیت پایین برخوردار هستند.


برای امنیت در پرداخت برنامه ی خود اول ما برنامه های مخرب را شناسایی می کنیم که خیلی راحت در لیست برنامه های کاربر جستوجو کرده و آن ها را شناسایی می کنیم


و راه اصلی که ما انجام می دهیم اینه که میایم پکیج نیم برگشتی از بازار را چک می کنیم وقتی که کاربر خرید را انجام می دهیدما میایم پکیج نیم برنامه ای که کاربر از آنجا خرید کرده را می گیریم اگه اون پکیج نیم بازار یا مارکت های دیگه بود که پرداخت می شود و اگر نبود یعنی کاربر قصد هک برنامه ی ما را دارد و از آن جلوگیری می کنیم.


در این برنامه اموزش کامل ذخیره درون پرداخت را که کاربر انجام داده به صورت کاملا امن یاد می خواهیم داد که چگونه بفهمیم کاربر درون پرداخت را انجام داده یا نه


موفق و پیروز باشید

logo-enamad logo-samandehi