American Muscle 8 Cylinders Monster

American Muscle 8 Cylinders Monster

Version 1.2
Free
In-app Purchases
200
Active installs
Entertainment
Category
17
MB
Size

پنتیاک مخصوص گنگسترها
شورولت تافته جدا بافته
کادیلاک کشتی های عضلانی
بیوک هیولاهای 7.5 لیتری
سالها پیش، درست در اوج دورانی موسوم به عصر طلایی خودروسازی، صنعت خودروسازی آمریکا، قوی‌ترین و بزرگ‌ترین محصولات خود را روانه بازار می‌کرد. خودروهایی معروف به عضلانی‌ها (Muscle).
ماشین های عضلانی، پدیده دنیای خودرو هستند. این را چه ژاپنی‌باز باشید چه آلمانی‌باز، چه ایتالیایی دوست باشید چه انگلیسی دوست، حتماً قبول دارید. چهره‌هایی پرابهت، بدنه‌های توپُر و عضلانی و پیشرانه‌هایی قدرتمند و پرتوان. به درستی نمی‌توان گفت که کدام یک از تولیدات این خانواده از دیگران بهتر هستند.
هیچ ماشینی به اندازه خودروهای عضلانی آمریکایی جذاب و دوست داشتنی نیست. زمانی که اروپایی ها ماشین های عروسکی خود را با موتور چهار سیلندر نمایش می دادند، آمریکایی ها ماشین های عضلانی زیبایی داشتند که بسیار هم قدرتمند بودند.
حتما خیلی از شما دوستان یا با این خودروها خاطره دارید یا دوستشون دارید، بنابراین سعی کردیم در این محصول اطلاعات فنی کاملی از خودروهای آمریکایی قدیمی که تو ایران موجود هست گردآوری کنیم. شما می توانید در قسمت گالری، تصاویر بسیار زیبایی از این خودروها را ببینید و اطلاعات هر خودرو به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید.
توجه کنید که این محصول رایگان بوده ولی برای تامین هزینه ها، ساپورت و بروزرسانی های بعدی اطلاعات بخشی از خودروها بصورت پرداخت درون برنامه با مبلغ ناچیزی ارئه شده است.
نا گفته نماند که حجم بالای اپلیکیشن به خاطر تصاویر با کیفیت خودروهاست. لطفا با ارائه نظرات و 5 ستاره ها ما رو در ارتقای بیشتر محصولات حمایت کنید.
پیشاپیش از حمایتهای شما صمیمانه سپاسگذاریم
منابع:
http://www.consumerreports.org
http://www.autobytel.com
http://www.americancarcenter.com

logo-enamad logo-samandehi