اچ اس ای MSDS

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۱۱٫۱ مگابایت
نسخه 1.0.0
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

استفاده از مواد مختلف و گوناگون در صنعت این نیاز را بوجود می آورد تا ما با اثراتی که در اثر تماس با آنها ایجاد می گردد آشنا شویم.
یکی از راههای آشنایی با این اثرات استفاده از MSDS یا همان " برگه اطلاعات ایمنی مواد Material Safety Data Sheet " می باشد.
* شرکت فنی و مهندسی رهاورد نگاه ایمن با همکاری جناب آقای مهندس میرزا خانی با گرد آوری و ترجمه به فارسی MSDS مواد مختلف در این نرم افزار کوشیده است تا دستیابی به اطلاعات صحیح و سریع کارشناسان HSE ( بهداشت ، ایمنی و محیط زیست ) را ممکن سازد.
** با توجه به وجود مواد بسیار زیاد در صنعت و حجم فایل های MSDS (677 برگه ایمنی مواد) ،اگر تمام فایل های PDF در خود نرم افزار قرار می گرفت کاربر می بایست برنامه ایی با حجمی بالای 120 MB را نصب نماید که حافظه زیادی از دستگاه تلفن را اشغال می نمود. از همین رو ما تمام فایل ها را بر روی سرور خود قرار داده و کاربر کافی است فقط یکبار مواد مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نماید و در استفاده های بعدی نیازی به اتصال به اینترنت نمی باشد. با این کار دیگر مستندات موادی که مورد نیاز کاربر نمی باشد ناخواسته فضای گوشی را اشغال نمی نماید.
فایلهای دانلود شده در فولدری در دستگاه تلفن شما با نام MSDS RNI قرار می گیرد که می تونید بسته به نیازخود در سیستم عامل های ویندوز و مک و ... استفاده نمایید.
*** برای اطمینان از خرید محصول و کارکرد صحیح آن بر روی دستگاه تلفن شما ای برنامه با پرداخت درون برنامه ایی می باشد و می توانید در صورت تمایل و برای دسترسی به تمام MSDS های موجود و حمایت از ما نسبت به خرید اقدام نمایید.
× تمام MSDS های مرتبط با حرف A به رایگان در برنامه قرار گرفته است.

*** این برنامه بر روی دستگاه های زیر با موفقیت نصب و اجرا گردیده است (بهینه شده برای اندروید 4 و بالاتر):
تبلت سامسونگ نت 10.1
هاوایی G650
سونی ZR
تبلت 7 اینچ سامسونگ P3100
HTC ONE

لینک تهیه رایگان برنامه را از طریق دکمه موجود در نرم افزار برای دوستان خود ارسال نمایید.
لطفا نظرات خود را با ما از طریق دکمه نظر دهید که در برنامه قرار داده شده است در میان بگذارید.

 

تغییرات آخرین نسخه

پرداخت درون برنامه ایی افزوه گردید.

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • غیرفعال کردن قفل صفحه شما
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن کارت حافظه