استخدام HSE

استخدام HSE

نسخه ۱.۰.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

*** نرم افزار استخدام HSE فقط و فقط در بازار موجود می باشد ***
×‌ با این نرم افزار تمام اخبار استخدامی HSE و فرصت های شغلی را در گوشی همراه خود دریافت کنید و بازگشت سرمایه شما 4 روزه می باشد به این ترتیب که : با توجه به قیمت مثلا روزنامه همشهری 500 تومان شما پس از 4 روز مبلغ 2000 تومان هزینه خرید روزنامه و یافتن آگهی های شغلی مربوط به HSE با زحمت زیاد و احتمال جا انداختن بعضی فرصت ها و مسافت و ... روبرو خواهید بود. ولی در صورت پرداخت همین هزینه می توانید در هر زمان و هر نقطه ایی از کشور فرصت های شغلی را دریافت نماید. برای کاربرانی که خرید را قبل از افزایش قیمت محصول انجام دهند مشمول افزایش قیمت نخواهند شد.
با گسترش فرهنگ HSE در صنایع کشور و ایجاد شدن فرصت های شغلی در زمینه بهداشت ایمنی و محیط زیست و آتشنشانی و فارغ التحصیل شدن دانشجویان این رشته ها اطلاع سریع و آگاهی یافتن از فرصت های گوناگون در این زمینه به کاربران کمک می نماید تا محل شغل مورد نظر خود را مطابق با درآمد و سمت شغلی مربوطه مقایسه نمایند تا پس از انتخاب و شاغل شدن با رضایت بیشتری به کار خود ادامه دهند.
همچنین افرادی که دوستان و آشنایانی در صنعت ندارند بتوانند کارفرمایان و فرصت های شغلی موجود در صنعت را یافته و کسب درآمد و تجربه نمایند.
× نمونه ایی از نوع مقبولی از رزومه (Resume) یک کارشناس HSE به زبان انگلیسی و فارسی قرار داده شده است تا با الگو گرفتن از آن نسبت به تهیه رزومه ایی مناسب برای ارسال به کارفرما اقدام نماید.
×× شما می توانید از پوشه HSE.JOB در دستگاه تلفن خود نمونه رزومه ها و مستندات را با فرمت WORD و PDF برای استفاده در رایانه شخصی و سیستم عامل های دیگر کپی نماید.

×××‌ در قسمت اخبار استخدامی می توانید عنوان (Title) فرصت های شغلی را از طریق whats app و یا viber و ایمیل و ... برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

×××× هر روز قسمت اخبار فرصت های شغلی آپدیت شده و شما می توانید با بروز رسانی سریع به اخبار و فرصته های جدید دست یابید.

----- تمامی اخبار استخدامی از آگهی های روزنامه همشهری و آی استخدام (www.e-estekhdam.com) و کارفرمایان که به صورت مستقیم درخواست خود را به سایت ما(rnihse.ir) ارسال نموده اند جمع آوری و در اختیار کاربران قرار داده می شود.

××××× این برنامه جهت رضایت و اطمینان از کارکرد بر روی دستگاه تلفن و آشنایی با محیط نرم افزار به صورت پرداخت درون برنامه ایی طراحی گردیده است.

- این برنامه بر روی دستگاه های زیر تست شده و به خوبی اجرا می گردد.
- تبلت SAMSUNG NOTE 10.1
- HTC Sensation
- Sony zr
- Huawi Asend


- لطفا با نظرات خود در قسمت نظر دهید بازار ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده یاری نماید.

****************************************


*** جهت دیدن تمام آگهی های استخدامی و دانلود رایگان مطالب تخصصی HSE روی لینک زیر کلیک نمایید.👇👇👇
https://telegram.me/HSE_Robot


HSE_Robot@

logo-enamad logo-samandehi