اچ اس ای ارگونومی ROSA

اچ اس ای ارگونومی ROSA

نصب از بازار
۲۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

در جهت استفاده کارشناسان HSE ( بهداشت ، ایمنی و محیط زیست ) و ارگونومی چهارمین روش ارزیابی از این مجموعه با نام ROSA یا همان ارزیابی سریع تنش های فعالیت اداری با محیطی گرافیکی عرضه می گردد و با توجه به وجود محیط های اداری در تمام بخش های صنعت و استفاده روز افزون از کامپیوتر ( نمایشگرها، موس و کیبورد و تلفن) بهترین ابزار برای ارزیابی پوسچرهای اداری توسط کارشناسان می باشد و به راحتی مستندات و مدارک در این زمینه را برای شغل و محیط کار خود تهیه نمایید.
خلاصه: شاخص ROSA جهت کمی کردن ریسکهایی که افراد در ادارات در معرض آن قرار می گیرند به کار برده می شود، هدف این مدل مشخص کردن اولویت ها در سازمانها در این زمینه می¬باشد.

نتایج ارزیابی ها در این روش نشان داده است که رابطه مستقیمی بین سطوح مختلف ناراحتی های فیزیکی و افزایش امتیاز در ROSA وجود دارد.

برای کسب آگهی و اطلاعات بیشتر در زمینه ارگونومی به آدرس الکترونیکی درج شده در نرم افزار مراجعه نمایید.

- شما می توانید نرم افزار اچ اس ای ( نسخه آزمایشی ) را از سایت بازار به رایگان دانلود نمایید و در صورت اجرا شدن آن بر روی دستگاه خود ، از اجرا شدن این نرم افزار اطمینان حاصل نمایید.نظرات کاربران

navid
۱۴۰۰/۰۷/۱۷
اجرا نمیشه دانلود نکنید !
سارا
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
بی هیچ عنوان تو گوشی اجرا نمیشه به محض دریافت پول میزنه برنامه اجرا نمی شود به نظرم اصلا نرم افزار نیست فقط میخوان پول دریافت کنن
mary
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
برنامه برای من تو گوشی باز نمیشه باید چیکار کنم؟ ۹۹/۱۰/۲۴
ilnawz
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
پولو پرداخت کردم نصب هم کردم.باز نمیشه.چه کنم؟
winer
۱۳۹۵/۰۸/۲۵
با سلام ،نرم افزار خوب هست ،فقط اگر امکان ثبت مشخصات فرد و زمان مورد ارزیابی را داشت واینکه گزارش قابل ذخیره یا چاپ داشت عالی میشدالان ناقصه
علی
۱۳۹۵/۰۷/۰۵
با سلام اگر نرم افزار یک فایل خروجی خوب و کامل قابل پرینت میداد در فرمت های pdf یا office خیلی بهتر میشد. گزارش دهی یک آپشن بسیار مهم است.
aro
۱۳۹۸/۰۶/۱۰
سلام.. من برنامه رو خریدم ولی تو گوشیم باز نمیشه چکار باید کنم؟؟
reza
۱۳۹۲/۱۰/۱۶
kheyli aali
صادق
۱۳۹۳/۰۱/۱۱
ممنونم نرم افزار خوب و دقیقی است
Amir
۱۳۹۲/۱۰/۱۰
ممنون خیلی ردیفه
مونا
۱۳۹۲/۱۰/۱۰
واسه کارهاى ادارات و پشت کامپيوتري بهترينه مرسي
نماينده شرکت RNI
۱۳۹۲/۱۰/۱۱
با توجه به اهمیت رضایت شما عزیزان، خواهشمند است ابتدا نسخه رایگان HSE را نصب نمایید و پس از اجرا در گوشی شما نسبت به خرید اقدام نمایید.