اچ اس ای چک لیست

اچ اس ای چک لیست

نسخه ۱.۱.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

*** در بازرسی های یک کارشناس HSE ( بهداشت، ایمنی و محیط زیست ) از محیط کار همواره مواردی بوده است که توجه کارشناس را به خود جلب می نماید و با خود می اندیشد که آیا این مورد اشتباه است و یا اینکه صحیح می باشد. در این نرم افزار سعی شده تا بر اساس آیین نامه های شورای عالی حفاظت فنی وزارت کار و امور اجتماعی چک لیست هایی طراحی گردد که در آن ماده و تبصره قانونی مرتبط با موضوع مشخص شود و نامه نگاری ها و مکاتبات یک کارشناس بر اساس قانونی محکم و مستدل باشد.


از ویژگی های ای نرم افزار:
1- در هر بازرسی امکان به یاد آوردن تمام نکاتی که شما از قبل می خواسته اید چک نمایید مشکل می باشد و این نرم افزار این مسئله را برای شما حل می نماید.

2- عدم وجود چک لیستی که تمام بندهای موجود در آن بر اساس یک ماده قانونی باشد و بسیار پیش آمده است که یک کارشناس و یا بازرس فعالیتی را به حالت تعلیق درآورده است که ظاهراً اشتباه بوده است و نظر شخصی ایشان بوده و پیمانکار یا مجری پس از شکایت و Claim مبلغی را به عنوان خسارت دریافت نموده و یا بر وجهه کاری کارشناس خدشه ایی جبران ناپذیر وارد گردیده است.

3- در بسیاری از سئوالات مطرح شده در چک لیست ها مواردی وجود دارد که ما از وجود آنها غافل بوده ایم و آگاهی از همچنین قوانین مهمی نداشته ایم. تنها مطالعه چک لیست ها می تواند یک جزوه آموزشی مفید برای ما باشد.

4- دیگر نیازی به حمل چک لیست های کاغذی سنگین و حجیم نمی باشد و تمام بازرسی های هم در حافظه دستگاه اندرویدی شما ذخیره می گردد و هم شما می توانید خلاصه بازرسی هایتان را در یک فایل اکسل خروجی بگیرید و به عنوان نسخه پشتیبان (Back up) نگهداری نمایید. همچنین تمام کسانی که این نرم افزار را خریداری نمایند می توانند یک فایل اکسل جداگانه چک لیست ها را که با ورود نتیجه نهایی ارزیابی یک نسخه قابل چاپ را به کاربر می دهد از آدرس سایت ما دریافت نماید.


اسامی چک لیست های موجود در نرم افزار به شرح ذیل می باشد:
جوشکاری و برشکاری گرم - لیفتراک – کار در چاپخانه – سیستم ارت – وسایل انتقال نیرو – حمل و ذخیره سازی گاز مایع – حمل دستی بار – تجهیزات حفاظت فردی PPE – ساختمان و کارگاه ها – علائم ایمنی – صنایع شیشه – ایمنی در آزمایشگاه ها – پرتوهای یون ساز – سموم دفع آفات در کارگاه – صنایع چوب – مخلوط کن و همزن – وسايل حمل و نقل و جابجا كردن مواد– حفاظت و بهداشت عمومی – ماشین های سنگ زنی – جرثقیل های متحرک – تاسیسات الکتریکی – مخازن آب و استخرها – پیشگیری و مبارزه با آتش
سایت ما به نشانی: www.rnihse.ir
وبلاگ ما : www.rnihse.blogfa.com
- نظرات خود را از قسمت نظر دهید با ما در میان بگذارید.

logo-enamad logo-samandehi