DumbUpdater

DumbUpdater

نسخه ۱.۶
۱۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۳
مگابایت
حجم

از ۱۵ بازی کوچک مضحک لذت ببرید و سعی کنید تمام شخصیت‌های گول‌زن بازی را برای ایستگاه قطار خود جمع کنید، امتیازات بالا کسب کنید و موزیک‌ویدئویی که کل بازی را شروع کرد را باز کنید.

این بازی رایگان را دانلود کنید و به یاد داشته باشید که در اطراف قطار‌ها بیشتر مراقب باشید.

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی کوتاه بازی Dumb Ways To Die

نگاهی می اندازیم به بازی جالب و سرعتی Dumb Ways To Die. این بازی که دارای حدودا ۱۵ مرحله مختلف و تصادفی می باشد در لول های مختلف شما را به چالش می کشاند.

معرفی بازی موبایل Dumb Way to Die: احمقانه‌ترین راه‌های مردن!

احمقانه‌ترین راه‌های مردن گرافیک ساده و کارتونی دارد که به طرز قابل توجهی با سبک و سیاق بازی هماهنگ شده و جلوه ای زیبا بهد آن بخشیده است. موسیقی بازی نیز آن قدر زیبا با جریان بازی عجین شده است که زیبایی و طنز موجود در بازی را دوچندان می‌کند. Dumb Ways to Die اگرچه مدت‌ها است که برای تلفن‌های هوشمند عرضه شده است اما منحصربه‌فرد بودن آن باعث می‌شود تا هیچ وقت دچار کهنگی نشود. اگر هنوز احمقانه‌ترین راه‌های مردن را تجربه نکرده‌اید به هیچ وجه این بازی و دنیای طنز آن را از دست ندهید.

راه های احمقانه برای مردن!

مواظب باش قطار زیرت نکنه! اگر دنبال یک بازی شاد و مفرح هستید که چند ساعتی مشغولتان کند و شما را بخنداند Dumb Ways to Die را از دست ندهید ولی اگر دنبال یک بازی جدی و بکش بکش یا یک پازل پیچیده هستید به بخش بازی های اپیناد رفته و یک بازی دیگر دانلود کنید! همانطور که از اسم بازی مشخص است مراحل و مردن ها همه به نوعی احمقانه هستند…

logo-enamad logo-samandehi